• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Aprilia RS 50 2005r black :D

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: RADI » wt 08 lis, 2011

Witam ! Chciał bym wam przedstawić moją aprilie :D jest ona z 2005roku ;p po sprzedaży mojej starej aprili dlugi czas jezdzilem simsonem a potem skuterkiem 4t ale nareszcie przyszedl czas na cos mocniejszego .
Aprilioa ma 13 k przebiegu ale silnik jest w bdb stanie lany olej motul opala na dotyk co dzine :P
Ma wymieniona opone z tyłu, akumulator, swiece, i w najblizszym czasie napęd .
Planuj niedlugo zdjac blokade z dyfuzora .
Takiej aprili szukałem dłuugi czas ponieważ strasznie mi sie podoba w tym malowaniu :)

fot ;P
http://w714.wrzuta.pl/obraz/89H9VTeVA6k/img_1469

http://w714.wrzuta.pl/obraz/9l2QOxmoCXK/p051111_16.27

Jak narazie to troche kasy mi pojdzie bo kask apka rejestracja naped oleje i itp ale warto jednak :)
Niestety aprilia zagosci u mnie tylko 1 rok bo potem 125 :P

Pierwszy dzien powrot nia 34km ... mowilem ze bede jechal ostroznie ... w najblizszym miescie juz wyprzedzalem na 3 ciego xDD


Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: Prelude » wt 08 lis, 2011

Fajnych starych masz, jak Ci pozwalają tak moto zmieniać :)

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: RADI » wt 08 lis, 2011

Hmm no fakt ;P Chociaz oni podchodza do tego tak że ... Moja zarobiona kasa moja sprawa ... teraz juz mi nic nie kupuja jedynie matka sie martwi o mnie to mi kask dobry kupila ;D

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: Pawlos312 » wt 08 lis, 2011

RADI, Haha teraz czarna? :D Coraz nas więcej na tym forum z am6 :D. Co do motorku to fajna pierdziawka, choć wcześniejsza biała była ładniejsza.
Obrazek

Awatar użytkownika
maniek3080
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pn 28 lut, 2011
Lokalizacja: Sieradz

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: maniek3080 » wt 08 lis, 2011

No Apka bardzo ładna :> Dbaj a będzie służyć.
Szerokości


Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: RADI » wt 08 lis, 2011

Pawlos312, OJ wątpie :) w pierwszy dzien zaraz po kupnie miałem przed chatą zlot dosłownie ... bo każdy chciał zobaczyć i wszyscy uznali ze o wiele lepiej sie prezentuje :)

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: ZiomeK » wt 08 lis, 2011

Podoba do malowania mojego kumpla <mysli>
A jaka cena tego cudeńka?
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: RADI » wt 08 lis, 2011

Wyjdzie mnie ona ok 5,5tys

Awatar użytkownika
jablon01
Weteran
Weteran
Posty: 289
Rejestracja: wt 14 gru, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: jablon01 » wt 08 lis, 2011

fajna ta apka.i ta jest fajniejsza niz tamta

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: Yautja » wt 08 lis, 2011

Niczego nie rozumiem-najpierw Apka potem Simson i znowu Apka?I jeszcze za rok 125? :) Opłaca Ci się to?
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: Szczepan » śr 09 lis, 2011

No Apka ładna w ładnym malowaniu :) Szerokości :P

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: BeNeK » śr 09 lis, 2011

pinkna apa
:P
szerokości i lwg
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
dawid112
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: dawid112 » śr 09 lis, 2011

RADI pisze:Wyjdzie mnie ona ok 5,5tys


za taką cenę to byś miał 125/50 i to dopiero idzie..

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: RADI » śr 09 lis, 2011

Yautja, Uwież mi że na żadnym motorze nie straciłem a wręcz przecisnie ( miałem jeszcze w miedzy czasie skuterek caper 50 :P ) ... 125/50 wiem że wyszło by nie niźle ale ja jak narazie takiej mocy nie moge miec ;p tzn jakbym mial prawko to tak ...ale co policja zlapie mnie przy 160km/h i powiem ze to motorower seryjny ? cos mi sie nie wydaje .

A nawet gdybym chcial to ine dostane zgody rodzicow na to :P
A tak to apka sobie sezonik pojezdze kask i kominezon kupie , troche kasy znowu zarobie i 125 :P

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Aprilia RS 50 2005r black :D

Postautor: Pawlos312 » śr 09 lis, 2011

dawid112, Tak, tylko nie każdy ma znajomych w policji, a to pomaga, bo teraz patrzą na te motorki 125/50. Policja nie jest taka głupia jak się wydaje.
Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl