• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Zaprezentuj swoją maszynę.
Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

Siemka, w niedzielę zakupiłem apke gs 125 na 50, no to zacznijmy.. :D
Moto zapakowane już do busa ;)


Obrazek


A więc estetyka nie wyglądała za dobrze ;c na druty porobione, pomalowane szprayem itp.. Ale za to.. Silnik bajeczka, kompresja bardzo dobra, napęd w miarę.. W niedziele jeszcze sporo polatałem ;)


Obrazek


i nadszedł poniedziałek, dzień roboty :)
Rozłożenie wszystkich plastików, wyczyszczenie ich od drugiej strony, czyszczenie felg, tarczy, wahacza, ramy i silnika..


Obrazek


Następnego dnia zaczęte prace nad zmatowieniem plastików, troszkę szpachli w niektórych miejscach...


Obrazek


Białe obszycie zupełnie mi się nie podoba, więc postanowiłem zdjąć je i zobaczyć jakie jest pod spodem, patrzę patrzę a tu piękny czerwone, nie podrapane ani pościerane.. Myśle sobie żeby je zostawić, ale zostawię to na sam koniec ;)


Obrazek


Do zrobienia zostało jeszcze:
-polerowanie ramy i wahacza
-skręcenie całego motocykla, aby się nie rozlatywał podczas jazdy
-nałożenie podkładu na plastiki ( Zrobione)
-obszycie siedzenia tylnego na czarno ( Zrobione )
-nałożenie lakieru pomarańczowy perła i czarnego perły ( 1/2 zrobiona _
-kupienie nowych śrubek ( Zrobione )
-nowa linka prędkościomierza

Project już mam jak to wyjdzie wykonany przez ''War-Mech'', więc myślę że źle nie będzie/.

Obrazek


Teraz troszkę o osiągach, a więc napęd mam zrobiony na przyśpieszenie, do 100 mam około 6 sekund, a jego v-max wkręca się do 163 ( mierzone gps .. Temperatura silnika po 3h jazdy bez żadnej przewy wynosiła maks 72 stopnie, więc myślę że nie dużo.

Pozdro ;)
Ostatnio zmieniony wt 22 kwie, 2014 przez Wariat_Junak, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: kedzior96 » wt 15 kwie, 2014

albo mam zle ustawiony ekran albo widzę na siedzeniu nie czerwień a pomarańcz <mysli>
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

Dobrze masz ekran ustawiony, ale lampa błyskowa tak naświetla, że zrobiło się na zdjęciu pomarańczowe :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Yato » wt 15 kwie, 2014

aparat pewno kolor zmienił :D
czemu wszyscy tak z tymi "projektami" ?
co nie widzę to projekt by projekt by :D
a co do rs to plastiki nie były od środka klejone ?: P
a co do silnika to kompresja to nie wszystko, zawsze można tłok chiński za duży podpasować i nawet 10 bar będzie :d
:)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

Tłok jest metaor, mam wszystkie faktury zakupu od niego ;) Plastiki nie są klejone od środka, a szpachle to nakładałem bo jakiś inteligent zrobił plastiki na wkręty..


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Yato » wt 15 kwie, 2014

meteor raczej :P
:)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

To nawet, a w chwili wolnej jeszcze dam fotkę z kompresja, tylko muszę coś zrobić z rozrusznikiem bo się bawiłem, bawiłem aż popsułem :) Dołoże jeszcze jedną podkładkę tam i będzie git :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: n0r3k » wt 15 kwie, 2014

kompresja bardzo dobra

ludzie, konkrety. jak wiesz, że dobra to znaczy że mierzyłeś. jak mierzyłeś, to podaj wynik pomiaru.
z tymi projektami to też śmiech na sali, ale nie będe znów tego tematu poruszał...

Rs dobry sprzęt jeszcze GS z 34mm to ładnie sie odpycha. ale malowanie to nie podchodzi, jak już masz białe felgi to wykorzystaj to.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

To jakie polecacie malowanie do białych felg? :) Wynik to 10,3

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: n0r3k » wt 15 kwie, 2014

3 kolory: czarny, biały czerwony. fajnie je skomponować na moto, i będzie git. a wynik dobry, kumpel też ma 10 bar i 34mm to zdrowo daje :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

tylko że ja mam zrobioną na przyśpiesznie :C ale tyle starcza :)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: n0r3k » wt 15 kwie, 2014

to jest jeszcze rotax 123? czy 122?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 15 kwie, 2014

Nwm dokładnie nawet :) czym to się różni?

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: n0r3k » wt 15 kwie, 2014

123 jest starszy, i bebechami sie troche różni.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 22 kwie, 2014

Nork ja mam Rotax 122 ;D

A więc po krótkiej przerwie wracam do Was i przedstawiam dotychczasowe efekty ;)

Szpachlowanie ! :D


Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wypodkładowane owiewki i oklejone, nie mam foto jak były malowane, bo nie miałem czym zdjęć robić ;c Niestety tylko dwa zdjęcia ;/


Obrazek
Obrazek


Malowanie Pomarańczową Perłą owiewek ;>>


Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeszcze trochę tej roboty zostało, wkrótce znów parę informacji ! :)
Ostatnio zmieniony wt 22 kwie, 2014 przez Wariat_Junak, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl