n0r3k, fakt wykonanie jest super, to samo u mnie w MTX'ie, tylko mój ma 26 lat.
Olo, NSR ma chyba nicasil, u mnie w mtx przynajmniej był.




mam nadzieje, że jutro już będzie gotowy do złożenia i wezmę się za tylni, potem już będzie można składać ją do kupy i latać 






Teraz zacząłem pomiar spalania tak na oko, zalałem 7 litrów i zobacze kiedy zgaśnie
Narazie na tych 7 litrach 70km zrobiłem i jeszcze sporo chlupie więc nie jest źle 

Planujesz jakieś długie trasy?

[/URL]

w planach były Driftingowe Mistrzostwa Polski w Kielcach 19 maja bodajże, ale to nie wypali niestety
na bank polece do Płocka na kolejną rundę DMP ale to jakoś w połowie czerwa dopiero, no i 100km to nie jest jakaś wielka wyprawa no ale już zawsze coś
a tak to sie zobaczy, napewno nie będe ciągle sie kręcił wkoło komina, do Łodzi między innymi też planowałem jechać i to już jak ogara miałem, wtedy nie wypaliło, może teraz...



n0r3k pisze:do Łodzi między innymi też planowałem jechać

[/URL]


trzeba będzie to oddać znajomemu, on już nie jedne BBSy spolerował, więc nie będzie problemu



![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości