





!




!


Wygląda zajebiście i powinien dobrze zapierdalać bo silnik ma pierwszorzędny :3
!
ja zawsze lubiłem czytać jak na mielochu była lista rzeczy zmienionych w silniku i tam nic nie było seryjne, każde łożysko itd. to full high street racing performance hand made replica pro coś tam
i tak samo gaźniki i wydechy
ale co by nie powiedzieć jak na kiblosa jest całkiem sympatyczna 




!
!
, skuterem to nie jazda 


weź ten setup napisz 

!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości