na to tez musiałbym mieć prawko... no ale jak pisałem, na razie śmigam bez problemowo i mam nadzieje, że jeszcze troche uda mi się "tak" pojezdzić. Gdy w dalekiej przyszłości pozbędę się wszystkich motorków z garażu (oprócz monkeya i daxa) mam zamiar kupić jakieś większe enduro (min. 250cc 4t) bo na razie to biore wszystko na czym można zarobić, w dalszej przyszłości kupie coś co będę sam z siebie chciał i da mi dużo radości
