Postautor: Yautja » pt 01 cze, 2012
michau_ek, jeśli się okaże ,że musisz przestawić zapłon to bez ściągacza magneta będzie ciężko.Zmień tą cewkę(bez ściągacza się nie obędzie),ustaw przerwę na świecy 0,4-0,6 mm,sprawdź jej kolor i jaka jest iskra,musi być mocna o niebiesko-fioletowym kolorze.