Postautor: b0r3gi » pn 31 mar, 2014
Właśnie rezo troche wyższe niż sie spodziewałem bo jedzie dopiero od 10k. Niewiem czy tego wydechu nie sprzedam bo kurcze poniżek tych 10000 jest strasznie słaby. Myślę że to wina gaźnika a już nowego nie będę kupował raczej bo zaraz trzeba sende sprzedawać.