. Mam problem ze skuterem 4t mianowicie gdy skuter jest zimno to ma ciężko odpalić a jak jest ciepły to odpala ale trzeba trochę pokopać ... Została wymieniona świeca . Ale problem nadal jest
Proszę o szybką pomoc



. Mam problem ze skuterem 4t mianowicie gdy skuter jest zimno to ma ciężko odpalić a jak jest ciepły to odpala ale trzeba trochę pokopać ... Została wymieniona świeca . Ale problem nadal jest
Proszę o szybką pomoc



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości