Mam problem z moim Ogarem 900, otóż mam niewyregulowane sprzęgło, no i postanowiłem po dłuższym nieużytkowaniu motoroweru je wyregulować. Odkręciłem linkę na maxa, ale nic nie dało, sprzęgło dalej nie łapie. Wyczytałem na internecie, żeby odkręcić dekiel od silnika z prawej strony i tam odkręcić nakrętke 10 po czym dokręcić srubę. Próbowałem tak zrobić, ale po odkręceniu nakrętki i próby wkręcenia śruby, nic się nie dzieje. Śruba stoi w miejscu, mogę ją kręcić ale nic się nie wkręca. Co może być przyczyną?
Pozdrawiam





