• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Simson s51 muli po rozgrzaniu

xavirr
Amator
Amator
Posty: 15
Rejestracja: śr 27 sie, 2014
Lokalizacja: Wielkopolska

Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: xavirr » sob 11 kwie, 2015

Siemka, mój problem polega na tym, że simson jak jest zimny to idzie jak głupi, ale jak się rozgrzeje to już ledwo z miejsca rusza, gaśnie i ciężko mu odpalić. Co mu może dolegać. Zapłon jest dobrze ustawiony.


Awatar użytkownika
pietruszka00011
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 249
Rejestracja: sob 14 cze, 2014
Lokalizacja: ÂŁĂłdzkie

Re: Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: pietruszka00011 » sob 11 kwie, 2015

Tłoczek puchnie, kondensator na złom albo jeszcze ostatecznie świeca no może jeszcze gaźnik. Sprawdź te rzeczy i daj znać ;)

xavirr
Amator
Amator
Posty: 15
Rejestracja: śr 27 sie, 2014
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: xavirr » ndz 12 kwie, 2015

Kondensator nowy, w poniedziałek kupię świece i napiszę czy coś pomogło.

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: Device » wt 14 kwie, 2015

Tak jak pisał kolega tłok and cylinder do wymiany :D
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
pietruszka00011
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 249
Rejestracja: sob 14 cze, 2014
Lokalizacja: ÂŁĂłdzkie

Re: Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: pietruszka00011 » wt 14 kwie, 2015

Device, Nie przesadzajmy ;D Tłok jak tłok ale cylek ?


Decks
Amator
Amator
Posty: 15
Rejestracja: sob 28 gru, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: Decks » wt 14 kwie, 2015

Jaki masz tłok? Jak ja miałem w ogarze polski, to puchł jak się rozgrzał i były te same objawy co u ciebie. Najlepiej jakbyś poszukał jakiś tłok z ddr'u :P

Awatar użytkownika
Mirek
Weteran
Weteran
Posty: 255
Rejestracja: czw 03 paź, 2013
Lokalizacja: RBR

Re: Simson s51 muli po rozgrzaniu

Postautor: Mirek » wt 14 kwie, 2015

Tłok puchnie, zużyty cylinder, zakładam że kondensator jest dobry a zapłon dobrze ustawiony. Proponował bym podmienić cewke butelkową, bo one czasami lekko się grzeją i gubią iskrę, i stąd problemy z odpaleniem :)
Zapraszam do tematu o moim Torosie viewtopic.php?t=10371

Zapraszam do tematy o mojej Motorynce viewtopic.php?p=140430#140430



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl