• Administrator
  •  

Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>

Naprawa Ogara 900 prośba o pomoc

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Virusek
Uczeń
Uczeń
Pojazd: Ogar 900

Re: Naprawa Ogara 900 prośba o pomoc

Postautor: Virusek » wt 08 cze, 2021

Mam dzisiaj dwa pytania:
1. Czy wie ktoś jaki rozmiar dyszy głównej jest w nowych gaźnikach pz19 z allegro? Po rozkręceniu mojego egzemplarza niestety nie ma wygrawerowanego oznaczenia.
2. Nie wiem za bardzo jak zniwelować luzy na kierownicy. Są tam dwie nakrętki, jedna na klucz ponad 30mm a druga jest okrągła i ma takie kwadratowe wgłębienia. O ile klucz do tej standardowej nakrętki posiadam, tak nie wiem czym obracać tą okrągłą. Załączam zdjęcie znalezione w internecie:
Obrazek

Kuaczozor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postautor: Kuaczozor » wt 08 cze, 2021

Virusek pisze:1. Czy wie ktoś jaki rozmiar dyszy głównej jest w nowych gaźnikach pz19 z allegro? Po rozkręceniu mojego egzemplarza niestety nie ma wygrawerowanego oznaczenia.

Tego nikt na 100% nie wie. Na pewno nie dystrybutor, a pewnie nawet nie producent. Możesz dostać inny rozmiar w dwóch egzemplarzach, pomijając nawet kwestię precyzji wykonania takich elementów.
Podobno markowe mają:

Kod: Zaznacz cały

# 38 idle        # 72 main

Virusek pisze:2. Nie wiem za bardzo jak zniwelować luzy na kierownicy. Są tam dwie nakrętki, jedna na klucz ponad 30mm a druga jest okrągła i ma takie kwadratowe wgłębienia. O ile klucz do tej standardowej nakrętki posiadam, tak nie wiem czym obracać tą okrągłą. Załączam zdjęcie znalezione w internecie:

Dwa sposoby:
1. klucz hakowy
2. młotek i dłuto/śrubokręt

ado

Postautor: ado » śr 16 cze, 2021

I jak tam z Ogarkiem? Ida dalsze prace? <mysli>

Wróć do „Pomoc”