• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Regulamin

Obowiązkowa lektura każdego użytkownika.
Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Regulamin

Postautor: prezes » pn 01 lis, 2010

Niniejsze forum ma na celu wymianę opinii i spostrzeżeń na tematy związane z motocyklami. Przewidziano również miejsce na rozmowy luźne i humor – niezwiązane z tematyką forum, aczkolwiek mające pozytywny wpływ na rozwój i integrację społeczności forum.
Regulamin forum służy zachowaniu prawa, porządku oraz przyjaznej atmosfery. Każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z jego postanowieniami. Rejestracja użytkownika jest równoznaczna z ich zaakceptowaniem.
W dobrym zwyczaju jest również przedstawienie swojej osoby społeczności. Przywitać należy się w dziale Powitalnia.

Aktualizacja regulaminu z dnia 17.05.2014 godz 21:12

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. W szczególności zabrania się używania zwrotów powszechnie uznawanych za obraźliwe, nacechowanych wulgaryzmami, jeżeli już to muszą być ocenzurowane i stosowane z umiarem.
2. Zabrania się obrazy jakiegokolwiek użytkownika poprzez PW, sb czy posty na forum. Pamiętaj, że za każdym userem kryje się prawdziwy człowiek, którego trzeba szanować. W przypadku obrazy usera/moderatora dany osobnik otrzymuje warn o wartości 1, przypadku obrazy administratora użytkownik otrzymuje warna o wartości 2.
3. Konto użytkownika podającego nieprawdziwe dane rejestrowe, nieaktualne dane kontaktowe lub konto nieaktywne w okresie co najmniej 12 miesięcy może zostać zawieszone lub usunięte z forum.
4. Treści zamieszczane przez użytkownika powinny mieścić się w ramach tematu, być w miarę możliwości konstruktywne, zwięzłe i zrozumiałe.
5. Nowe tematy powinny być opatrzone adekwatnym tytułem i poprzedzone uważnym sprawdzeniem zawartości forum w celu uniknięcia dublowania. W przypadku gdy taki sam temat znajduje się na forum to nowy temat zostanie przeniesiony do kosza lub usunięty z bazy bez wiedzy i zgody autora tematu.
6. Jesteśmy polakami - szanujmy polski język. 3 upomnienia o ortografii w krótkim czasie = warn
7. Treści nie mieszczące się w ramach określonych niniejszym regulaminem mogą być przeniesione lub usunięte.
8. Treści o charakterze osobistym kierowane do konkretnej osoby powinny być jej przesyłane przy pomocy korespondencji niejawnej, takiej jak np. komunikator, Prywatna Wiadomość lub email.
9. Zabrania się zamieszczania na forum reklam oraz linków o charakterze komercyjnym oraz spamowania, w tym linków do stron o podobnej kategorii, branży, tematyce.
10. Naruszenie niniejszego regulaminu skutkować może udzieleniem użytkownikowi ostrzeżenia.
11. W szczególnych przypadkach związanych z rażącym naruszaniem regulaminu, konto użytkownika może zostać zablokowane bez ostrzeżenia i do odwołania.
12. Użytkownik ma prawo odwołać się do administratora w sprawach dotyczących decyzji o udzieleniu ostrzeżenia bądź zablokowania konta.
13. Użytkownik może zgłaszać uwagi dotyczące pracy moderatorów do administratora. Spory pomiędzy użytkownikiem, a moderatorem rozstrzyga administrator.
14. Korespondencja pomiędzy użytkownikami, moderatorami oraz administratorami dotycząca pkt. 1-6 powinna odbywać się przy użyciu Prywatnej Wiadomości, komunikatora bądź email.
15. Zabrania się zamieszczania na ShoutBoxie linków do własnych aukcji (allegro, olx itd.), służy do tego przyklejony temat w dziale Sprzedam "Allegro i inne aukcje...". Wyjątkiem jest jak ktoś się pyta czy ktoś coś ma na sprzedanie, jakąś część etc. Za nieuzasadnione umieszczenie linku w SB użytkownik otrzymuje warn o wartości 1, za ponowne umieszczenie linku w ciągu tygodnia użytkownik otrzymuje warn o wartości 2.
16. Zabrania się zamieszczania na ShoutBoxie swoich ogłoszeń w jakiejkolwiek formie. Wyjątkiem jest link do ogłoszenia w dziale Sprzedam. Za umieszczenie ogłoszenia w SB użytkownik otrzymuje warn o wartości 1, za ponowne umieszczenie w ciągu tygodnia użytkownik otrzymuje warn o wartości 2.


Każdy zarejestrowany użytkownik MA OBOWIĄZEK zapoznania się z regulaminem. Nie ma przypadków, że "nie wiedziałem, że tak pisze w regulaminie, nie czytałem" albo "nie wiedziałem, że jest nowy regulamin". Obowiązkiem usera jest czytanie regulaminu.

Bezwzględny zakaz kopiowania.
Ostatnio zmieniony sob 17 maja, 2014 przez prezes, łącznie zmieniany 9 razy.


Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl