Co wy na to ,żeby zrobić jakiś zlocik w Dąbrowie/Mysłowicach lub niedalekich okolicach?
Może ktoś był na tym http://www.youtube.com/watch?v=EzkIZ1jDWnE ,w Mysłowicach :3
1;14 ja z kumplami
Może by zrobić jakieś ognisko z ludźmi z forum
?
LwG Panowie!
w sumie Bukowno też niczego sobie mieścina




Ludzie z tego forum i konkurencji, chętny? 
>>>

