Jeśli pogoda by dopisała, chętnie bym się zjawił
Ale wypadało by było trochę cieplej
Ja ogólnie chętny
do cb SuperHero, mam zaledwie +/- 70km czyli 1h spokojnej +/- przepisowej jazdy
Tylko kiedy
wypadało by żeby warunki na drodze były co najmniej dobre, a temperatura była już taka "w miarę"







Więc tam proponowałbym się spotkać. Zobaczyłoby się co tam w fabryce Rometa słychać 
skórzane spodnie, kurtka, dobre budy, ocieplacze, ochraniacze, bandamka na ryj ew kominiarka jak ktoś ma i oczywiście skórzane rękawice
Przedwczoraj jeździłem i zrobiłem ok 32km i nie było tak źle
czy coś typu nsr i inne am6 itp 
