• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: lukasz » pn 13 lut, 2012

Witam

Razem z kolegą Czyżu15 organizujemy zlot użytkowników forum.moto-4t.pl
Prawdopodobnie spotkamy się w sierpniu. Dokładnie nie ustalone. Wtorek - piątek. godz. 10-17 dokładniej nieustalone, bo wtedy jest zamek otwarty. Z czasem ustalimy datę. :D

Tu jest trasa naszego zlotu.

Spotykamy się na Orlenie znajdującym się w punkcie D. Potem jedziemy do zamku w Kórniku (B), pizzeria (C) i wracamy na Orlen (D). Po zebraniu się i zatankowaniu na Orlenie zwiedzamy zamek, jemy się w restauracji „Casablanca” ( tutaj menu: http://www.restauracja-casablanca.pl/menu.php ) i po powrocie na Orlen będzie czas, żeby pogadać, przypalić laczka. :D

http://www.zamkipolskie.com/korni/korni.html - tutaj link do artykułu o Zamku w Kórniku.
Ceny biletów wstępu do zamku: 13 zł normalny i 7 zł ulgowy. Oprócz tego opłaty dodatkowe: fotografowanie 10 zł, filmowanie 20 zł.

Zrzucamy się na przewodnika, który kosztuje 35 złotych. :D Nie mamy ustalonej kwoty na zrzutę, zależy ilu nas będzie. :)

Myślałem też o czymś takim:
- STOP – kierujemy lewa rękę w dół, dłonią do jadących z tyłu.
- Zwolnij – poruszamy lewą ręką w górę i w dół, dłonią w stronę motocykla.
- Sygnalizacja niebezpieczeństwa na drodze – wystawiamy lewą rękę lub nogę, kierując ją w stronę niebezpieczeństwa.
Przyda się może podczas przejazdu pomiędzy punktami. ;) To jest z Internetu. Sam tego nie wymyśliłem. :D Warto się nauczyć dla naszego bezpieczeństwa. :)

Można zabierać zmotoryzowanych kolegów. :D
Proszę pisać tutaj kto może przyjechać. Jakieś sugestie, pytania też pisać. :)

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: Czyżu15 » pn 13 lut, 2012

lukasz, no wyszło całkiem nieźle, oczywiście ja jestem tylko pomocnikiem organizatora ;d no myślimy że to wypali. ;p Potrzebujemy jak najwięcej chętnych, dodam jeszcze że Kórnik znajduje się blisko Poznania :)
only vag

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: Szczepan » pn 13 lut, 2012

Kurde 200km mam ;/ może jak bym jechał z kolegą to byśmy wpadli :D ale kawałek drogi jest :D

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: RADI » pn 13 lut, 2012

Hmm ja do poznania mam 1h drogi a ile z Poznania do Kórnika jest możecie powiedzieć :P ?

Ze znajomymi pogadam ale wstępnie wlecieli by :
-Ybr 125
-Koyot 50
-RS 126
-GPR 50
-SPeedfight 2
-XJ 600 N
-Zx6r
-R125
-Neos
-Simson ::P

Więcd troche ludzi by jechało :P ... słyszałem że na rozpoczęcie sezonu ma być zlot w Poznaniu może tam się zgadać ? :D Ja i XJ600N na 100% jedziemy :P

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: BarneY » pn 13 lut, 2012

Ja się wstępie piszę. Nie wiadomo, jak to z rodzicami, ale chęci są :D
Więcej będę pisał pod koniec roku szkolnego :)
Pozdro :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)


Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: Wilku1122 » pn 13 lut, 2012

194km trochę daleko mam...
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: Czyżu15 » pn 13 lut, 2012

RADI, około 30km :) także z 20 min. jazdy ;d
only vag

Awatar użytkownika
PablOoS_88
Majster
Majster
Posty: 138
Rejestracja: czw 07 lip, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: PablOoS_88 » śr 15 lut, 2012

ja jak pisałem jadę :)
junak xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BobOo
Posty: 3
Rejestracja: czw 29 gru, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: BobOo » śr 14 mar, 2012

ja tez raczej napewno bede razem z PablOoS_88 wpadnimy :D :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: BarneY » śr 14 mar, 2012

Moja babka od geografii gadała nam ostatnio o tym zamku ;D

Postaram się być ^^
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: Bubles » pn 16 kwie, 2012

Jak zawsze daleko ode mnie xD

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: lukasz » pt 08 cze, 2012

Dobry wieczór :D
Odświeżam temat. ;)
Pierwszy post ciągle aktualny, nic się nie zmieniło, wakacje coraz bliżej.
Doszło kilku nowych użytkowników, może ktoś więcej chce jechać? ??
Musimy się policzyć, że się tak wyrażę, żeby na przewodnika się zrzucić. :D
Jaką datę spotkania proponujecie? Kiedy Wam pasuje? ??
Podawajcie propozycje, coś ustalimy. :D
Pozdrawiam
LwG :> i przygotujcie sprzęty na wyprawę :p

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: Bubles » pt 08 cze, 2012

Tak BTW:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PablOoS_88
Majster
Majster
Posty: 138
Rejestracja: czw 07 lip, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: PablOoS_88 » wt 03 lip, 2012

spotkamy sie? moze 10sierpnia?
Ostatnio zmieniony wt 03 lip, 2012 przez PablOoS_88, łącznie zmieniany 1 raz.
junak xD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Zlot w woj. Wielkopolskim, Kórnik 2012

Postautor: lukasz » śr 04 lip, 2012

PablOoS_88 pisze:moze 10sierpnia?

Dla niewtajemniczonych to jest piątek :D
Pasuje wszystkim czy już macie jakieś plany?
Jeszcze godzina do ustalenia. Od 10:00 do 17:00
Tak, żeby wszyscy dojechali i żeby wrócili przed zachodem. :D Proponuję 12:00 na Orlenie (pkt. D w pierwszym poście).
Może być? ;>



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl