Razem z kolegą Czyżu15 organizujemy zlot użytkowników forum.moto-4t.pl
Prawdopodobnie spotkamy się w sierpniu. Dokładnie nie ustalone. Wtorek - piątek. godz. 10-17 dokładniej nieustalone, bo wtedy jest zamek otwarty. Z czasem ustalimy datę.
Tu jest trasa naszego zlotu.
Spotykamy się na Orlenie znajdującym się w punkcie D. Potem jedziemy do zamku w Kórniku (B), pizzeria (C) i wracamy na Orlen (D). Po zebraniu się i zatankowaniu na Orlenie zwiedzamy zamek, jemy się w restauracji „Casablanca” ( tutaj menu: http://www.restauracja-casablanca.pl/menu.php ) i po powrocie na Orlen będzie czas, żeby pogadać, przypalić laczka.
http://www.zamkipolskie.com/korni/korni.html - tutaj link do artykułu o Zamku w Kórniku.
Ceny biletów wstępu do zamku: 13 zł normalny i 7 zł ulgowy. Oprócz tego opłaty dodatkowe: fotografowanie 10 zł, filmowanie 20 zł.
Zrzucamy się na przewodnika, który kosztuje 35 złotych.
Nie mamy ustalonej kwoty na zrzutę, zależy ilu nas będzie.
Myślałem też o czymś takim:
- STOP – kierujemy lewa rękę w dół, dłonią do jadących z tyłu.
- Zwolnij – poruszamy lewą ręką w górę i w dół, dłonią w stronę motocykla.
- Sygnalizacja niebezpieczeństwa na drodze – wystawiamy lewą rękę lub nogę, kierując ją w stronę niebezpieczeństwa.
Przyda się może podczas przejazdu pomiędzy punktami.
To jest z Internetu. Sam tego nie wymyśliłem.
Warto się nauczyć dla naszego bezpieczeństwa.
Można zabierać zmotoryzowanych kolegów.
Proszę pisać tutaj kto może przyjechać. Jakieś sugestie, pytania też pisać.
Pozdrawiam




Potrzebujemy jak najwięcej chętnych, dodam jeszcze że Kórnik znajduje się blisko Poznania 
może jak bym jechał z kolegą to byśmy wpadli
?







i przygotujcie sprzęty na wyprawę

