Ja jestem za Orzyszem, a na paintball można kiedy indziej. Jak wypali ten zlot, to będziemy robić co jakiś czas w innych miejscowościach i na więcej dni, żeby każdy kto jest z Warmii i Mazur mógł sie zobaczyć w realu z użytkownikami z forum.
[ Dodano: Pon 10 Sty, 2011 ]Możemy zrobić jakąś niedużą paradę po Orzyszu i okolicach, można pojechać nad jeziorko i zrobić(najważniejsze) pamiątkową fote, pojechać gdzieś dobrze zjeść, zwiedzić miasto itp. Tylko żeby było tak chętnych z 10 osób, bo jak będzie mało to nie wiem czy bedzie sens taki kawał drogi dla mnie jechać.
Myślcie i piszcie, mamy jeszcze dużo czasu
