






Ale wiesz byście przyjechali do mnie do Giżycka by się poleciało, a następnym razem do ciebie wypadzik. 






Dla mnie fajnie. 




















W Orzyszu, to ostateczna decyzja ?


Proszę do sprawy podejść z głową bo to nie jest jakiś wyskok do biedronki tylko dłuższa jazda.

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości