DNIA 11.05.2012 ROKU ODBYŁ SIĘ COROCZNY ZLOT MOTOCYKLOWY. W CALEJ IMPREZIE UCZESTNICZYLY NAWET MOTOCYKLISCI Z INNYCH KRAJÓW. ZE WZGLĘDU NA SŁABA POGODE W PARADZIE NIE UCZESTICZYLO ZBYT WIELe OSÓB. ALE POMIMO TEGO ODBYL SIE SOLIDNY MELANZ. NA MIEJSCU BYŁO DOSYC DUZO FANÓW 2 KOŁEK.
A TU KROTKI FILMIK Z PARADY, KONKURSÓW I STUNTÓW OKOLICZNYCH 50-TEK:
http://www.youtube.com/watch?v=ps7PcGxjKLM





Bo do tego miejsca mam 20km, ale nic nie wiedziałem.... 

