Może trochę późno, bo to już jutro, ale macie:
http://moto-turystyka.pl/pl/events/273_rozpoczecie-sezonu-motocyklowego-nowy-targ-2012
Pojawię się z kumplem, o ile będzie pogoda. Gdyby ktoś chciał się dołączyć, to piszcie. Jedziemy z Makowa Podhalańskiego koło 9.30



