• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

wideo rejestrator

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

wideo rejestrator

Postautor: kedzior96 » pt 13 gru, 2013

witam! otóż chciałbym sprezentować tacie wideo rejestrator gdyż jeździ do pracy samochodem za granicę i sądzę że takie urządzenie mu się przyda, czasami może nagrać coś ciekawego a czasami może być to dowodem (stłuczka escortem i 3 godziny ustalania że ten co uderzył w tatę jest sprawcą, bo typek twierdził ze nie jego wina tylko tata... dopiero policja wszystko wyjaśniła) wiadomo jak jeżdżą Polacy, jedne ucieknie z miejsca zdarzenia jeden twierdzi że to nie jego wina a jak się będzie miało nagrane to będzie to super sprawa, więc czy taki video rejestrator jest czymś dobrym (wiem wiem niska cena ale nie stać mnie na więcej) http://allegro.pl/wideo-rejestrator-jaz ... 48317.html

co polecacie do max 200zł z przesyłką, może ktoś posiada jakiś wideo rejestrator i chciałby się nim pochwalić ?
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: wideo rejestrator

Postautor: KucaQ » pt 13 gru, 2013

Mój tata ma taki: http://allegro.pl/wideorejestrator-gocl ... 33497.html i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić, filmy nagrywa w bardzo dobrej jakości. Do niego polecam kupić kartę pamięci 8 lub 16GB.
Tata używa go już pół roku i żadnych problemów nie ma, łatwy w obsłudze. No po prostu polecam :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: wideo rejestrator

Postautor: kedzior96 » sob 14 gru, 2013

KucaQ, mógłbyś mi podesłać jakieś kilku sekundowe nagranie z trasy? bo chcę zobaczyć jak to nagrywa :)
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: wideo rejestrator

Postautor: KucaQ » sob 14 gru, 2013

Jutro od taty wezmę ten rejestrator i postaram się coś zgrać :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: wideo rejestrator

Postautor: Volumne » sob 14 gru, 2013

Ja też bym prosił bo sam bym chciał wiedzieć w jakiej jakości są filmy za takie pieniądze .
Obrazek


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: wideo rejestrator

Postautor: BeNeK » sob 14 gru, 2013

kedzior96, tego co podałeś nie kupuj ;) jeżdżę z kolegą nieraz do pracy i ma taki to się nawet podczas nagrywania wyłączyć potrafi. Jak chcesz to kup jakiś lepszy mu. Warto dołożyć do tego interesu parę dyszek i wraz z kupnem jakiejś karty pamięci zmieścić w kwocie 200-230zł. Takich wideorejestratorów do 130-140zł nie polecam.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Zumczasty
Praktykant
Praktykant
Posty: 54
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013
Lokalizacja: Brodnica

Re: wideo rejestrator

Postautor: Zumczasty » pn 16 gru, 2013

BeNeK, Przecież pisze, że nie ma dużo pieniędzy, więc po co mówisz, że ma dołożyć ?
Osobiście polecam:http://allegro.pl/overmax-ov-cam-01-kamera-rejestrator-6xir-gw24-wwa-i3795324904.html
Mój ojciec ma i filmy dobrej jakości, nic się nie trzęsie itd.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: wideo rejestrator

Postautor: BeNeK » pn 16 gru, 2013

Zumczasty, dlatego, że nieraz warto nie kupić w tym momencie tylko poczekać chwilę i kilka dyszek jeszcze dołożyć. To jest własnie powód mojej wypowiedzi.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: wideo rejestrator

Postautor: n0r3k » pn 16 gru, 2013

to lepiej kupić gówno, czy ogarnąć jakąś kase na coś porządnego?
BeNeK, dobrze prawi :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: wideo rejestrator

Postautor: Olo » pn 16 gru, 2013

Nie kupuj tych tanich gówien za 100zł bo są oszukane :P Wszędzie masz napis HD rozdzielczość 720 a jak wejdziesz w ustawienia to zamiast HD jest jakiś 960, czyli analogicznie rozciągnięty obraz. Bawiłem się z tymi kamerkami i co kupowałem to musiałem oddawać bo nie zgodne z opisem a obraz kaszana ;) W środku w samochodzie raczej dźwięk da rade, ale jak wystawisz na wiatr, albo dasz przelot to dźwiękiem ta kamerka też nie wyrobi.
Dołożyłem i kupiłem taką
http://allegro.pl/kamera-sportowa-trace ... 92516.html
masz prawdziwe HD, obraz dużo lepszy, do dźwięku jak na wiatr to polecam gąbkę przykleić. Rzeczywiście jest wodoodporna :D Bateria max 40 min. Na moto jakoś super sobie nie radzi, ale do auta to rewelacja :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: wideo rejestrator

Postautor: kedzior96 » wt 17 gru, 2013

niestety nie stać mnie na coś drogiego, temat do zamknięcia bo gówna za parę groszy nie będę kupować :/
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl