• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Rozmowy o motoryzacji.
karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: karlos1911 » ndz 10 lip, 2011

Siema, co sądzicie o derbi 125, ma to dobrry silnik jak i zarówno kopa, kumpel ma sachsa x road, ma on taki sam silnik i zwija się aż głowa mała.

http://allegro.pl/derbi-senda-sm-125-50 ... 05104.html
Ostatnio zmieniony ndz 10 lip, 2011 przez karlos1911, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: Lukas995 » ndz 10 lip, 2011

Jada to , napewno ma :D ja bym brał :D

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: karlos1911 » ndz 10 lip, 2011

ten kolor i przednia owiewka mnie odraza ,ale po zatym to zakcohałem sie :p

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: Lukas995 » ndz 10 lip, 2011

karlos1911, Owiewka w pierwszym rzędzie do wymiany :D a kolor obleci :D

Awatar użytkownika
jablon01
Weteran
Weteran
Posty: 289
Rejestracja: wt 14 gru, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: jablon01 » ndz 10 lip, 2011

człowieku bierz i nawet się nie zastanawiaj :p


Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: Stunti » pn 11 lip, 2011

A czemu taka rejestracja jakaś dziwna ?? :]
Obrazek

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Derbi 125 4t. Co sądzicie ?

Postautor: karlos1911 » pn 11 lip, 2011

nie wiem, ale przed warszawą gościu mieszka w zielonce, no i chyba go wezme.... Mówi że spokojna jazda to 90 km/h ze przycisniesz to 100. Coś maało ale zębatki duze strasznie ma to moze dlatego, to przyspieszenie zabójcze moze będzie miał.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl