• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Pegeot Elystar 125

Rozmowy o motoryzacji.
Radziokok
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: śr 11 cze, 2014
Lokalizacja: Podkarpacie

Pegeot Elystar 125

Postautor: Radziokok » wt 07 kwie, 2015

Witam szanownych Panów i Panie !

Z wielu przyczyn ( również z moim kochanym zipp schokiem w którym nie moge zdiagnozować usterki od roku ) , postanowiłem zakupić coś nowego . Przykułem uwage na pegeot elystar 125 ze względu na to że nim jeździłem .
Czytałem na forach, że takowy model ma problemy z wtryskiem , nie jestem za bardzo obeznany w tym dlatego kieruje się do was z tym pytaniem . Czy warto kupować takową maszynke ? Kumplowi podczas jazdy zapalił się tył ( paliły mu się górne części plastików które znajdowały się nad silnikiem ) . Nie lubie jazdy ,,na gorąco '' i potrzebuje czegoś bezpiecznego ,i niezawodnego ( jazda do szkoły w 2 strony ok 16 km ) . Mam nadzieje , że mi pomożecie wybrać skuter :)

Właściwie to miałem za tydzień dzwonić do gościa i jechać po niego ale zdecydowałem jeszcze was się spytać czy warto :)

http://olx.pl/oferta/okazja-pegeot-elys ... ded059a850


PS: Jeżeli dodałem w zły dział temat proszę o przeniesienie i wybaczenie :))
Ostatnio zmieniony wt 07 kwie, 2015 przez Radziokok, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Pegeot Elystar 125

Postautor: ReallY » wt 07 kwie, 2015

Osobiście nie miałem styczności z tym skuterem, ale szczerze mówiąc dość sporo kasy.
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Radziokok
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: śr 11 cze, 2014
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pegeot Elystar 125

Postautor: Radziokok » wt 07 kwie, 2015

ReallY pisze:Osobiście nie miałem styczności z tym skuterem, ale szczerze mówiąc dość sporo kasy.


Dziękuje mistrzu za odpowiedź, cena według mnie jest proporcjonalna ( po tyle chodzą te modele ) . Znasz może kogoś kto miał takiego albo je sprzedaje ? :)

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Pegeot Elystar 125

Postautor: ReallY » wt 07 kwie, 2015

Niestety nie, ale ja raczej myślałbym o zrobieniu zippa niż kupowaniu drugiego moto specjalnie na dojazdy do szkoły.
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu

Radziokok
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: śr 11 cze, 2014
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pegeot Elystar 125

Postautor: Radziokok » wt 07 kwie, 2015

ReallY pisze:Niestety nie, ale ja raczej myślałbym o zrobieniu zippa niż kupowaniu drugiego moto specjalnie na dojazdy do szkoły.



Zippa zrobie , a drugi skuter sie przyda poniewaz siostra nim bedzie jezdzic .



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron