Z wielu przyczyn ( również z moim kochanym zipp schokiem w którym nie moge zdiagnozować usterki od roku ) , postanowiłem zakupić coś nowego . Przykułem uwage na pegeot elystar 125 ze względu na to że nim jeździłem .
Czytałem na forach, że takowy model ma problemy z wtryskiem , nie jestem za bardzo obeznany w tym dlatego kieruje się do was z tym pytaniem . Czy warto kupować takową maszynke ? Kumplowi podczas jazdy zapalił się tył ( paliły mu się górne części plastików które znajdowały się nad silnikiem ) . Nie lubie jazdy ,,na gorąco '' i potrzebuje czegoś bezpiecznego ,i niezawodnego ( jazda do szkoły w 2 strony ok 16 km ) . Mam nadzieje , że mi pomożecie wybrać skuter
Właściwie to miałem za tydzień dzwonić do gościa i jechać po niego ale zdecydowałem jeszcze was się spytać czy warto
http://olx.pl/oferta/okazja-pegeot-elys ... ded059a850
PS: Jeżeli dodałem w zły dział temat proszę o przeniesienie i wybaczenie




