






Więc jeżeli chcesz zaoszczędzić to poproś lekarza o wpisanie 2 kategorii i zapisz się jednocześnie na 2 kursy, a po zdaniu jednej kategorii nie wyrabiaj dokumentu, tylko czekaj aż zdasz drugą kategorię i zapłać raz. W ten sposób zaoszczędzisz ok. 300zł (u mnie całkowity koszt obu kategorii wraz z egzaminami, badaniami i papierkami wyniósł 3600zł.

horno10 pisze: I czy jak robie badania na B to moge zrobic na A2 razem i bedzie taniej?
Najlepiej znaleźć dobrą szkołę jazdy i właśnie z nimi się dogadać. Ja trafiłem na wyrozumiałych instruktorów i na kategorię B na pierwszej lekcji jeździłem po mieście, bez żadnego placu czy teorii xD A na kat. A2 mój kurs ograniczył się tylko do 10 godzin praktyki, o egzaminach wewnętrznych nie wspomnę 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości