Mam na oku pewną sztukę, tanią i w miarę młodą. Wygląda jak wygląda, ale o to się nie martwię, ogon i bak przepoleruję a boczki pomaluję
Co o niej sądzicie? Taki trochę ulep się wydaje, te boczki, zegary, rączka hebla wygięta, przewód od chłodnicy też moim zdaniem nie jest oryginał... Czekam na Wasze sugestie
http://olx.pl/oferta/kawasaki-er5-twist ... 5JuDt.html



może miała lekkiego szlifa i ktoś chciał łanie złożyć, ale mu nie wyszło, kwestia estetyki 
[/URL]




