http://www.youtube.com/watch?v=BnwqrkpoQXQ
Zaje*isty streetfighter.






mi się wydaje Że to jakaś takegawa, daytona:p mocna prześpiecha bo małe koło ma
i chyba 5 biegów 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości