


[/URL]


Już mam kurs ukończony, kwestia zapisania się w wordzie. Tylko nie wiem czy jak pojadę sam to mnie nie spławią o jakiś zgody rodziców?Maciek pisze:Zakładałeś profil kierowcy? Jeżeli tak, to tam musiałeś dać zgodę rodziców.

[/URL]


ja tez kogos zapisywalem ale nie pamietam jak to dokladnie bylo. Wiem ze dawalem jakies papiery ale co wiecej to nie wiem



[/URL]






Aro550 pisze:Jaką szkołę wybrałeś, na Orla ?
[/URL]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości