Pod koniec kwietnia zakupuje motocykl i teraz mam do wyboru kilka
Derbi GPR 50 Nude
Derbi gpr racing 125/50
Hyosung Gt 125 comet
Jak myślicie których jest z najelpszy? Mi się bardzo podoba derbi 50 nude i jak myślicie warte ono jest?






Kup moją cbr
[/URL]







![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


Patrzyłem też nerserki 125/50 i znalazłem tylko do malowania ale to już nie jest problem
Mam brata lakiernika więc mi pomaluje za free.

nerserki



jakbyś dołożył parę stówek, to możesz próbować polować na nsr w niezlym stanie, ale to okazjonalnie
3 dni czekałem, żeby go użyć i wreszcie okazja się trafiła 


albo taka za http://tablica.pl/oferta/zamienie-honde ... b62f002bb0 4,2k




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości