• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Sprowadzenie moto :D

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » czw 06 lut, 2014

Siemanko chciałbym sprowadzić cebre 125 z Niemczech, jak znajdziecie jakieś ciekawe oferty to podsyłajcie linki. Jestem z Zachodniopomorskiego i jak coś będzie ciekawego to żebym miał w miarę blisko i pasowało by mi jakby była gdzies tak do 500 euro :D


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Bumek » czw 06 lut, 2014

Obrazek

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » czw 06 lut, 2014

Mam je już w zakładkach :P ale dzięki :D 600+km ode mnie trochę dużo ;/

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Blu » czw 06 lut, 2014

500 euro ? Szukasz trupa czy czegos do jazdy ?
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » czw 06 lut, 2014

Niektóre za 500 euro są w lepszym w stanie niż w Polsce za 3500zł :P


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Bumek » czw 06 lut, 2014

Ludzie myślą, że jak kupią za granicą, to 2, albo 3 razy taniej. Niestety, prawda jest inna ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
kamilek112
Praktykant
Praktykant
Posty: 56
Rejestracja: czw 08 sie, 2013
Lokalizacja: KlimontĂłw

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: kamilek112 » czw 06 lut, 2014

Bumek, to co wysłałeś to są licytacje..
Szukaj na tych stronach: http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s ... teile/c222
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/motorrad/
http://motorrad.quoka.de/

Wchodź codziennie, trzeba trafić, czasem można trafić na okazję ;)
Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony czw 06 lut, 2014 przez kamilek112, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » czw 06 lut, 2014

Oki, dzięki :P

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » czw 06 lut, 2014

Ostatnio zmieniony czw 06 lut, 2014 przez Dawid277, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamilek112
Praktykant
Praktykant
Posty: 56
Rejestracja: czw 08 sie, 2013
Lokalizacja: KlimontĂłw

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: kamilek112 » czw 06 lut, 2014

Widziales date? Pewnie już sprzedana, ale nic, pisalismy o niej na forum, masz link :P
http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9742

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » czw 06 lut, 2014

Fajna ona :P

Awatar użytkownika
kamilek112
Praktykant
Praktykant
Posty: 56
Rejestracja: czw 08 sie, 2013
Lokalizacja: KlimontĂłw

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: kamilek112 » czw 06 lut, 2014

Ciekawe czy aktualne, bo nie sądze..

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Dawid277 » sob 08 lut, 2014


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: Bumek » sob 08 lut, 2014

15 tyś przebiegu, zmieniany napęd, który i tak jest już przy końcu naciągu i na pinacz rozrządu? Coś tu nie gra :D Troszkę styrana, przebieg na pewno cofany :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprowadzenie moto :D

Postautor: KucaQ » sob 08 lut, 2014

15k przelotu, nowa opona z tyłu, nowy napęd na wykończeniu i napinacz rozrządu, który pada po minimum 50k km? Dobry żart <luzik>
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl