



[/URL]


bo w baku tylko z 300ml xd to 45km/h nie przekraczałem ale jutro zatankuje 

A co do jazdy na niskich obrotach to ostatnio się z kumplem woziłem i miałem 9-11 km/h na 3 i chodził wolniej niż na wolnych
albo też z 10-12km/h na 4 ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)













Weź przełożenie zmień, bo na 110 to ujniaCichy pisze:Aha, czyli u mnie przy 5tys rpm będzie jakieś 45-50km/h
Dzięki adrol

[/URL]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości