• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Motocykl klasy 250-500

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: GrzesQ » wt 12 kwie, 2011

Yautja, Do ilu moto kupujesz?


Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Yautja » wt 12 kwie, 2011

Chodzi o kasę?
Obrazek

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: RADI » wt 12 kwie, 2011

Yautja, Ja na twoim miejscu bym coś sprowadził .
Znajomy jeździ do Belgii / Holandii / Francji
Przywiózł nam samochód warty 56tys ( tyle wycenili na ubezpieczeniu ) za 32tys Więc róznica jest duża
Tylko wiadomo trzeba mieć kogoś zaufanego aby gówna nie sprowadzić .
Ja podobnie chce sobie TZRe sprowadzić .

Co do motorka to bym polecał ZX6R mój wujek ma i muszę powiedzieć że zajeb... :D Jak ja tyle czasu ogarem jeździłem a tu nagle wujek przewiózł mnie na takim potworze to szok :D

ZXR 400 jest też fajna i w granicach 5tys da się kupić :P

GSX 600F ? I the best :D CBR 600 :D

Wybór należy do cb ale najlepiej kup odrazu 600 :) Jest prawda że trzeba się przyzwyczaic ale jeżeli masz troche rozumu to napewno dasz rade ;P
A jak kupisz 250 za jakiś czas bd dla cb zasłaba i znowu będziesz kupować moto ? Czy to ma sens ? zastanów się dobrze i życze udanego kupnqa ;p

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Tłoku » wt 12 kwie, 2011

Jeżeli cie interesuje Mam Na Sprzedaż KAWASAKI ER-5 W BARDZO DOBRYM STANIE
Ostatnio zmieniony wt 12 kwie, 2011 przez Tłoku, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: RADI » wt 12 kwie, 2011

Go intereasuja sportowe ;P


Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Tłoku » wt 12 kwie, 2011

No Ale wiesz Różnie bywa może Zmienić zdanie :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: choinka » wt 12 kwie, 2011

Artykuł bardzo fajny :) Dlatego boje się że jak kupię kiedyś 600 to się zabiję bo wiem jak jest na ogarze. Nie ma co startować na 600. Tak samo jest z bigami startuje się od 1 a nie z 4.

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Tłoku » wt 12 kwie, 2011

Hehe No Dokładnie Masz racje.Zaraz bedzie 2 biegi w doł i ogien :D

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Yautja » wt 12 kwie, 2011

RADI, 600-tka odpada,najpierw muszę nauczyć się jeździć,250-tka albo 400-tka w końcu mi się znudzi ale tak samo by było z 600-tką
Obrazek

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: RADI » wt 12 kwie, 2011

Yautja, Moim zdaniem to będzie z lekka bez sensu ;/
Potem będziesz musiał znów sprzedawać ... i kpować co innego ;/

MOże GS obudowany ? Co prawda 500 ale może jednak :)
http://otomoto.pl/suzuki-gs-gs-500-gs50 ... 37312.html

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Yautja » wt 12 kwie, 2011

Ja chce w życiu pobawić się trochę motocyklami-a nie 10 lat jeździć na jednym.Zacznę od 250-tki potem agresywna 400-tka,600-tka,trzeba zaznać trochę przygody-a przecież nie będę sprzedawał 250-tki po kilku miesiącach...

PS
Znalazłem 2 świetne modele:
ZXR250
ZX2R
Ostatnio zmieniony wt 12 kwie, 2011 przez Yautja, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: RADI » wt 12 kwie, 2011

Yautja, Rozumiem :P Osobiście ZX2R mi się też podoba ;P
A moc 250 4t jest porónywalna do 2t 125 tylko że 2t może ci spalić nawet 9l/100 a 4t 3-4-5/100 :D

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: RADI » wt 12 kwie, 2011

Yautja,

http://motocykle-250-ccm.katalog-motocykli.pl/

Moze ci to cos pomoze ;)

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: Diabolo » wt 12 kwie, 2011

Yautja, wiesz mi się bardzo podoba yamaha dt 125 super moto :D
Jak zmienisz zębatki to idzie to jakieś 160km/h.
Nie sugeruj się tak zbytnio pojemnością, ważne jest to abyś myślał :)
Ja jak przesiadłem się z wsk 125 na honde 600 to tydzień takiej niepewnej jazdy potem już na koło próbowałem stawiać :D
O albo właśnie te Honde XL 600 też spoko moto 4t 50KM i wygląd taki sobie :)
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Motocykl klasy 250-500

Postautor: GrzesQ » śr 13 kwie, 2011

Yautja pisze:Ziom97, czytaj co pisałem,tylko 4t!Gdyby nie paliwo za ponad 5 zł zastanawiałbym się nad 2t...


Nauczcie się czytać CAŁE tematy.

Kolega nie chce 2T...
Ostatnio zmieniony śr 13 kwie, 2011 przez GrzesQ, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl