



Jak ja tyle czasu ogarem jeździłem a tu nagle wujek przewiózł mnie na takim potworze to szok
CBR 600
Jest prawda że trzeba się przyzwyczaic ale jeżeli masz troche rozumu to napewno dasz rade





Dlatego boje się że jak kupię kiedyś 600 to się zabiję bo wiem jak jest na ogarze. Nie ma co startować na 600. Tak samo jest z bigami startuje się od 1 a nie z 4.




Osobiście ZX2R mi się też podoba






Yautja pisze:Ziom97, czytaj co pisałem,tylko 4t!Gdyby nie paliwo za ponad 5 zł zastanawiałbym się nad 2t...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości