• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Diabolini 125

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Diabolini 125

Postautor: Alpen » czw 17 kwie, 2014

Możliwe, że jest robiony w tych fabrykach lecz z lepszych części, nikt nie wie :)
modó³ wm mugen sport cdti


Awatar użytkownika
Billy Corgan
Specjalista
Specjalista
Posty: 240
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Lokalizacja: Centrum
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Diabolini 125

Postautor: Billy Corgan » czw 17 kwie, 2014

Alpen pisze:Możliwe, że jest robiony w tych fabrykach lecz z lepszych części, nikt nie wie :)


Jest właśnie dokładnie jak mówisz.



No to teraz mogę sę wy*ebać znaczek bmw na baku <lol> o fuck ja mam przecież zongshena <wnerw>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Diabolini 125

Postautor: KucaQ » czw 17 kwie, 2014

Zongshen, Lifan, jeden wuj <troll>
Bayeriche Motoren Werke

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Diabolini 125

Postautor: lukaszw103 » czw 17 kwie, 2014

Bardzo przyzwoity silniczek. Osobiście uważam że lepiej prezentowałby się w kolorach stomp'a. Fajny bajer ten króciec, rozrusznik dolny też wygodne. Ogólnie fajny, choć za te pieniądze wolałbym mieć yx140 :D Fakt że trzeba robić ładowanie i nie ma rozrusznika, ale pewnie jest znaczna różnica w mocy :D

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Diabolini 125

Postautor: Bubles » pt 18 kwie, 2014

Zong 125 miał te pokrywki zaworów jak 110,72 i 50? Nie miał przypadkiem na 2 śrubki? xD Czy mi się mylą teraz silniki?


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Diabolini 125

Postautor: to&owo » pt 18 kwie, 2014

dokładnie cycuszku

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Diabolini 125

Postautor: KucaQ » pt 18 kwie, 2014

Bubles, tylko Stompy i YX chyba miał na 2 śrubki. Zongi miały tak jak 110/72/50.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Billy Corgan
Specjalista
Specjalista
Posty: 240
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Lokalizacja: Centrum
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Diabolini 125

Postautor: Billy Corgan » pt 18 kwie, 2014

No pany dziś było pierwsze odpalenie po kapitalce całego moto :)
Powiem wam że ten silniczek faktycznie jest za***isty. A sam fakt posiadania rozrusznika dodaje mu jeszcze +10 do zajebistości ;p

Jest bardzo mocny, wiadomo pierwsze minuty życia silnika... nie cisnąłem go, góra chwilami na pół gazu a i tak mnie ciągnie na siodle do tyłu ładnie (ja 105 + moto 115kg)
Ale co mnie najbardziej urzekło to świetne przełożenia poszczególnych biegów. Długa jedynka, o niebo dłuższa od Lifana 140 to jest to.
Fenomenalnie to przyspiesza, jestem mega zadowolony.

Niebawem powrzucam fotki swojego motóra, bo tyle siedzę na forum a jeszcze go nie przedstawiłem.
Nawet qwa w powitalni nie byłem <rotfl>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Diabolini 125

Postautor: KucaQ » pt 18 kwie, 2014

To nieźle zmulone musiałeś mieć te 140, skoro takie wrażenia po przesiadce na 125 :p
A co z tym Lifanem zrobiłeś? :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Diabolini 125

Postautor: kaccerski » pt 18 kwie, 2014

Billy Corgan, no to nieźle , inaczej niż na 140 no nie ? :d , jak z wibracjami ? , mniejsze niz na 140 ? :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Billy Corgan
Specjalista
Specjalista
Posty: 240
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Lokalizacja: Centrum
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Diabolini 125

Postautor: Billy Corgan » sob 19 kwie, 2014

Dokładnie, teraz widzę że mój Lifan był zmulony przez wydech, zwykły od 50cc do tego z podwójną rurą na całej długości kolanka /facepalm

Do tego silnika kupiłem taki:
Obrazek

od Junaka 902 i być może stąd ta różnica w mocy. Ten ma o wiele większy prześwit idąc od kolanka.
Co do wibracji to nie odpowiem :) bo przy pierwszej jeździe byłem w takich emocjach że w ogóle o takich rzeczach nie myślałem <rotfl>

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Diabolini 125

Postautor: kaccerski » sob 19 kwie, 2014

mhm , czyli kolanko go jeszcze muli , u mnie ma moc dopiero w danym zakresie obrotów , tym wyższym , niżej ma takiego muła , możliwe że to jest przez to :)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "

"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "

JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069



router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D



Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Diabolini 125

Postautor: KucaQ » sob 19 kwie, 2014

Ponawiam pytanie, co zrobiłeś z Lifanem 140? ;p
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Billy Corgan
Specjalista
Specjalista
Posty: 240
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Lokalizacja: Centrum
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Diabolini 125

Postautor: Billy Corgan » ndz 20 kwie, 2014

Lifan poszedł do komórki :) spoczywa w pokoju z pękniętym karterem od lewej górnej szpilki do wyrwy do komory łańcuszka rozrządu ^^
Pies go jeba* nienawidzę tego silnika, a w zeszłym roku dałem mu nowy wał, japońskie łożyska wału, tłok, cylinder, sprzęgło... majątek z ebay... dosłownie.
... bo szukałem przyczyny stukotania pod obciążeniem... i nie znalazłem.. dopiero dzień przed zimowaniem moto zauważyłem że cylinder sobie skocznie napier*ala o korpus /double facepalm
Moja wina, moja bardzo wielka wina.. wygląda na to że niedostatecznie mocno dokręciłem nakrętki na szpilkach i z czasem pojawił się luz, dalej to już reakcja łańcuchowa, wibracje aż do pęknięcia lewego karteru (tego od magneto). Amen.

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Diabolini 125

Postautor: kaccerski » ndz 20 kwie, 2014

uu :/ , umarł śmiercią tragiczną :) , ile zrobiłeś na nim km ? , podobno ten lifan nie był najlepszy ;)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "

"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "

JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069



router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D



Pozdrawiam :)



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl