




modó³ wm mugen sport cdti

Alpen pisze:Możliwe, że jest robiony w tych fabrykach lecz z lepszych części, nikt nie wie
o fuck ja mam przecież zongshena 


Fakt że trzeba robić ładowanie i nie ma rozrusznika, ale pewnie jest znaczna różnica w mocy 







, jak z wibracjami ? , mniejsze niz na 140 ? 


bo przy pierwszej jeździe byłem w takich emocjach że w ogóle o takich rzeczach nie myślałem 






spoczywa w pokoju z pękniętym karterem od lewej górnej szpilki do wyrwy do komory łańcuszka rozrządu

, umarł śmiercią tragiczną
, ile zrobiłeś na nim km ? , podobno ten lifan nie był najlepszy 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości