









wolę waszej opini zasięgnąć 







modó³ wm mugen sport cdti



Alpen pisze:Jak kasy nie masz za dużo do wydania, a chyba właśnie nie masz bo widać, że tanie padła chcesz kupić aby tylko były to polecam Ci taką opcję jaką wybrałem ja, kup sobie jakiś chiński bzyczek typu romet zetka, crs czy coś i wsadź tam silnik minimum 125. Można fajnie latać małym kosztem. W sumie możesz np kupić kpl. ramę z derbi sendy i tam wsadzić jakiś ciekawy silnik. Ja na Twoim miejscy nie pchałbym się w jakieś am6 czy coś, kumpel ma tzr 70/50, jakieś super części za 3 patyki i ja jadę równo swoim xcrossem obok niego, tyle, że jemu pali 6l, NAWET 7 we 2 osoby.... A mi do 4 przy kacie

[/URL]


po prosu są wpatrzeni w swoje kible 2t itp i według nich to jest najlepsze 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości