• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nowe moto ;D

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Bumek » pn 17 mar, 2014

n0r3k, a czy to coś musi oznaczać? Pół roku temu chciał za nią 6200 :)
Obrazek


Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Wariat_Junak » pn 17 mar, 2014

A powiedzicie ile to derbi gpr 50 spali na 50 a ile na 70 i 80?

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe moto ;D

Postautor: KucaQ » pn 17 mar, 2014

Na 50 jak rezo będziesz używał tylko w malutkim stopniu, czyli np. jak ja, żeby wbić wyższy bieg i nie zamulić, to w 3,5 powinieneś się zmieścić, a mojego kumpla DT na airsalu 80cc Racing pali przy spokojnej 5 litrów, jak do***rdoli to do 8 dojdzie.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
_Kopi_
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Poland

Re: Nowe moto ;D

Postautor: _Kopi_ » pn 17 mar, 2014

Jednym słowem - pierdzący pożeracz benzyny :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Wariat_Junak » wt 18 mar, 2014

a jak przypierdole na 50 to do ilu dojdzie spalanie?


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe moto ;D

Postautor: KucaQ » wt 18 mar, 2014

Wariat_Junak, w 4,5 raczej się zmieścisz, zależy w jakim stanie silnik.
Bayeriche Motoren Werke

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Wariat_Junak » wt 18 mar, 2014

Silnik jest po kapitalnym remoncie, cała góra ( cylek, tłok i głowica ) wszystko airsala, remont robił w te wakacje co były.. A na 70cc w ile się zamknę? I jakie bym miał osiągi na tym cylku? Patrzyłem na yt gpr z cylkiem 80 to niby 140 leci ale ja coś nie wierzę ;) wolę waszej opini zasięgnąć ;)

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Nowe moto ;D

Postautor: kamil13367 » wt 18 mar, 2014

Wariat_Junak, kumpel ma tzr 70 mk wydech mk do tego gaznik 19 delorto odblokowany krocciec i mieści sie mu w 6 przy kacie :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Wariat_Junak » wt 18 mar, 2014

a jaki vmax? :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nowe moto ;D

Postautor: n0r3k » wt 18 mar, 2014

jak chcesz sie coś więcej o tych bzykach dowiedzieć, to mieloch i podobne. ja ci to serdecznie odradzam, ale rób jak chcesz.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Alpen » wt 18 mar, 2014

Jak kasy nie masz za dużo do wydania, a chyba właśnie nie masz bo widać, że tanie padła chcesz kupić aby tylko były to polecam Ci taką opcję jaką wybrałem ja, kup sobie jakiś chiński bzyczek typu romet zetka, crs czy coś i wsadź tam silnik minimum 125. Można fajnie latać małym kosztem. W sumie możesz np kupić kpl. ramę z derbi sendy i tam wsadzić jakiś ciekawy silnik. Ja na Twoim miejscy nie pchałbym się w jakieś am6 czy coś, kumpel ma tzr 70/50, jakieś super części za 3 patyki i ja jadę równo swoim xcrossem obok niego, tyle, że jemu pali 6l, NAWET 7 we 2 osoby.... A mi do 4 przy kacie ;d
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nowe moto ;D

Postautor: n0r3k » wt 18 mar, 2014

Alpen dobrze prawi. a skoro masz mały kasy na wydanie, to i na utrzymanie pewnie nie będziesz miał za wiele.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Olo » wt 18 mar, 2014

Alpen pisze:Jak kasy nie masz za dużo do wydania, a chyba właśnie nie masz bo widać, że tanie padła chcesz kupić aby tylko były to polecam Ci taką opcję jaką wybrałem ja, kup sobie jakiś chiński bzyczek typu romet zetka, crs czy coś i wsadź tam silnik minimum 125. Można fajnie latać małym kosztem. W sumie możesz np kupić kpl. ramę z derbi sendy i tam wsadzić jakiś ciekawy silnik. Ja na Twoim miejscy nie pchałbym się w jakieś am6 czy coś, kumpel ma tzr 70/50, jakieś super części za 3 patyki i ja jadę równo swoim xcrossem obok niego, tyle, że jemu pali 6l, NAWET 7 we 2 osoby.... A mi do 4 przy kacie ;d

Obrazek
Dobrze prawią ;)

P.S
Temat idealny na forum mielocha <lol2>
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nowe moto ;D

Postautor: Bumek » wt 18 mar, 2014

Olo, taka różnica, że tam by każdy namawiał na aeroxa lub tzrkę <troll>
Obrazek

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Nowe moto ;D

Postautor: kaccerski » wt 18 mar, 2014

Bumek, bo tam dola nich każdy pojazd jaki dotknął chińczyk i nie nazywa się Yamaha albo Honda czy jakieś inne "firmowe" moto jest blee :D po prosu są wpatrzeni w swoje kible 2t itp i według nich to jest najlepsze :)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl