• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wybory na moderatora

Istotne sprawy dotyczące forum.

Kto powinien zostaĂŚ nowym moderatorem na forum?

Czas głosowania minął czw 25 lis, 2010

Benio
2
8%
Choinka
12
48%
Gabriel172
2
8%
Mateo2526
1
4%
Ogarek75
1
4%
Sp3dIII
5
20%
Ziom97
2
8%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Wybory na moderatora

Postautor: prezes » pn 22 lis, 2010

Witam, wszyscy Ci co zgłosili swoje kandydatury mogą niebawem zostać moderatorem. W razie remisu, lub niewielkiej przewagi ostateczny wybór podejmie administracja. Za wszelkie próby oszustwa kandydat zostanie zdyskwalifikowany. Życzę powodzenia wszystkim :)
Ostatnio zmieniony pn 27 gru, 2010 przez prezes, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Wybory na moderatora

Postautor: prezes » czw 25 lis, 2010

Na początku pogratuluję zwycięzcy. Niezły prezent na urodziny :D Mam nadzieję że dobrze nam będzie się współpracowało. Dziękuję wszystkim kandydatom za start i wszystkim tym którzy zagłosowali. To był wasz wybór :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wybory na moderatora

Postautor: choinka » czw 25 lis, 2010

Bardzo dziękuję za wybranie :) Po pierwsze chciałbym podziękować wyborcom za wybranie mnie na nowego moderatora, po drugie obiecuję spełniać swój obowiązek jak tylko będę potrafił będę pilnował porządku na forum i traktował każdego równo :) Jeszcze raz dziękuję :)
prezes, masz racje fajny prezent i dzięki za gratulacje oraz też mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracowało.

//ledwo moda dostał a już błędy ortograficzne ;d nie no żarcik oczywiście :) jeszcze raz wszystkiego najlepszego w te urodziny <tort> i owocnej pracy jako mod :D
pavaczek


gratuluję ! wierzę się sprawdzisz na powierzonym stanowisku. <urodziny>
speeder
Ostatnio zmieniony czw 25 lis, 2010 przez choinka, łącznie zmieniany 4 razy.



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl