Postautor: prezes » pt 12 lis, 2010
Proponuję jeszcze się wstrzymać i poczekać z 2tygodnie, niech forum zaowocuje w nowych użytkowników. Żeby Ci wszyscy co byli na starym forum zarejestrowali się tutaj. W końcu mają to być demokratyczne wybory i posady dla zasłużonych. Wydaje mi się że na początek 3 moderatorów wystarczy. Jednym z nich na pewno będzie Speeder. Co do reszty proponuje poczekać.