• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: sebekscania » pt 14 cze, 2013

W temacie było jasno napisane "Kupie głowice 72ccm"
Każdy uzytkownik forum wie że chodzi o głowice z większymi zaworami niż do pojemności 50cm3, a juz napewno sam Killer Agressiv czyli człowiek który jak pisał" ma 3 LATA WIĘCEJ PRAKTYKI W TYCH MOTORACH NIŻ JA...- chociaż nic na to nie wskazywało...
Do rzeczy: był temat Kupue głowice 72cm3, napiał że ma na sprzedaż...dogadaliśmy sie, wszystko było jasne że jest to głowica 72.
Więc wystawił ją na allegro, w opisie napisane"Do sprzedania mam głowicę do cylindra 72 ccm"
Zdjęcia w opisie jakies tam były ale nie chciały sie załadować, ale zapewniał że jest to 72cm3.
po kilku dniach przychodzi do mnie paczka, ja zadowolony że juz jest, otwieram patrze, a tu głowica od pojemności 50cm3.
Pisze do niego że odsyłam mu ją, bo miała byc 72cm3.
a kolega odpisuje że daje sobie reke uciąc że jest to głowica 72... i zaczęła sie kłótnia że mi pieniędzy nie odda itp bo u niego siedziała w 72 i "troszke więcej miał mocy niz 50..."
i jak twierdził, ja jemu pisalem że chce głowice nie "od" 72cm3 tylko "do" 72cm3- a jego zdaniem jest to wielka różnica...sam nie wiem jaka, ale jest...
Sprawe podałem do serwisu Allegro żeby mu zablokowali konto na serwisie.
a wam radze- NIE MIEJCIE Z NIM NIC DO CZYNIENIA-KRĘTACZ, KTÓRY SIE NIE ZNA WGL...
Jeszcze sprawdze gaźnik który od niego kupiłem czy aby jest dobry.
Ostatnio zmieniony pt 14 cze, 2013 przez sebekscania, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: Bumek » pt 14 cze, 2013

Można było się tego spodziewać po jego postach ;d
Obrazek

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: sebekscania » pt 14 cze, 2013

Te 20 lat co ma to chyba mnożone razy 2...

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: KucaQ » pt 14 cze, 2013

Toć jak ktoś na forum wkleił link z allegro od pseudo 125 (tak na prawdę 110), to byłby skłonny wystrzelać wszystkich, że to jest 125 a nie 110, no ale przecież ON SIĘ ZNA <glupek>
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: to&owo » sob 15 cze, 2013

dobra to nie temat do oceniania jego wiedzy ,a temat do oceniania jako kontrahenta.
masz z nim kontakt ?


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: lukaszw103 » sob 15 cze, 2013

JA tak samo ostatnio kupiłem głowice bo w mojej 72cc urwał sie gwint na świece, przychodzi paczka ja zadowolony a tu k***a 50cc i du** może kiedyś sie sprzeda.

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: sebekscania » sob 15 cze, 2013

speeder, kontakt mam. Mieszka daleko Bo Koło bełchatowa.

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: Lunatyk^ » ndz 16 cze, 2013

Skoro z niego taki przekręt to dlaczego administracja nie nałoży mu bana ?

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: Alpen » ndz 16 cze, 2013

Lunatyk^, Bo może wejdzie tu i nam wyjaśni? Po co banować, może kolega z nim się dogada przez forum i będzie cacy, a jak zbanujemy to będzie gówno.
modó³ wm mugen sport cdti

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: sebekscania » ndz 16 cze, 2013

Alp3n, wchodzi na forum, Ale nic nie Pisze o tym. Wyjaśnić się nie wyjaśni Bo nie odpisuje mi. Wgl nie ma z kim gadać. Z małym dzieckiem się Bym Lepiej dogadał:)

Awatar użytkownika
Killer Agressiv
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: pn 04 mar, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: Killer Agressiv » ndz 16 cze, 2013

Po pierwsze przed zakupem części się czyta dokładnie to co jest opisane w aukcji a nie kupuje i potem jak dzieciak płacze.
Po drugie w aukcji było napisane że to jest głowica do 72ccm i teraz takie pytanie: Czy jeżeli założysz tą głowicę to ci silnik nie będzie chodził ? Pewnie że będzie, ponieważ ta głowica jest kompatybilna z tą pojemnością. Ja tą głowicę miałem przy swoim zestawie 72 ccm i działała bez zarzutów, tak też ją sprzedałem.
To mówisz podałeś mnie do Serwisu Allegro ? No to czekam na ich odpowiedź, zapewniam cię że w żadnym wypadku Allegro nie może mnie ukarać niestety, bo jak nie patrzeć głowica współpracuje z podaną pojemnością. Podobno też głowicę oddałeś do rzeczoznawcy. Życzę powodzenia! Jeżeli nawet bym ci tą głowicę wysłał bez koników zaworowych to tak samo byś mi nie mógł nic zrobić bo w aukcji nie było napisane że to jest głowica sprawna. I mnie synku nie strasz nie pisz mi SMS-ów. A więc czekam na kontakt od twojego Adwokata i na proces w sprawie głowicy wartej 25 PLN.

+ nie ma ze mną kontaktu ? To dlaczego nie zadzwonisz ani na GG nie wejdziesz żeby cokolwiek w tym temacie uzgodnić ? Widzę że po odpowiedzi na twojego e-maila z mojej strony cię zatkało i nie masz najmniejszego zamiaru się ujawniać. Jeżeli już wystawiasz jakikolwiek komentarz to proszę cię bardzo nie rób błędów w swoich zdaniach!
Ostatnio zmieniony ndz 16 cze, 2013 przez Killer Agressiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: to&owo » ndz 16 cze, 2013

jesteś winien raczej. Zachowujesz się jak 3/4 moich dłużników. Koszty procesu to ok. 30 zł i ew. 17 zł za pełnomocnictwo dla mecenasa. Koszty za sprawę to ok 50 zł.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: Bumek » ndz 16 cze, 2013

Killer Agressiv, jesteś oszustem i tyle. A, i pogratuluj mamie, że tak Cie wychowała :)
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: to&owo » ndz 16 cze, 2013

sam się przyznałeś ,że skorzystałeś z naiwności kolegi i nie dopowiedziałeś całej prawdy.
Bumek ,nie siadaj mu na matkę ,bo moja mam to kryształowy człowiek ,a każdy wie jaki jestem. NIe zawsze da się dotrzeć do dziecka

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Wielki negatyw dla Killer Agressiv

Postautor: Bumek » ndz 16 cze, 2013

speeder, ale czy ja mu wsiadam na matkę? Bron mnie Boże. Matki czyjejś bym nigdy nie obraził. A co do bycia złodziejem, to raczej się wynosi z domu. Co innego takie twoje zachowanie, du**czki itp. :D A złodziejstwo trzeba tępić :)
Obrazek



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl