Jedyne zastrzeżenie mam do stanu samego zapłonu...
opis z allegro pisze:Witam, mam na sprzedaż inner rotor kit (lekkie magneto). Magneto było tylko raz założone lecz nigdy nie odpalałem na nim motocykla. Magneto waży ok 150g więc dużo mniej niż seryjne. W zestawie znajduje się magneto, podstawek, moduł i instrukcja obsługi w języku angielskim. Magneto pasuje do silników takich jak w ogarze 900, gb street itp.
Na PW napisał
IRK jest nowe.
Tylko ja tego IRK nigdy nie używałem więc jak coś to zwrotu nie przyjmuje.
Miałem nadzieję, że stan będzie taki sam jak w opisie, a tymczasem podstawa zapłonu jest wyjechana jakby poluzowała się w czasie pracy silnika. Reszta też jest porysowana. Instrukcji montażu brak (przyjmę chociażby skan, bo papier nie jest mi niezbędny) Nie wpływa to na pracę zapłonu, więc dam neutralny... Dziś montuję do moto i sprawdzę, czy chociaż działa, bo wydaje mi się, że opis był wzięty z kosmosu.
Nie wiem ile zapłon przejeździł w moto, ale nowy to on nie jest... Mogę wrzucić fotki jak komuś zależy.










