Kupiłem od Zioma97 naklejkę www.moto-4t.pl Towar zgodny z opisem, idealny kontakt, szybka wysyłka, użytkownik w 100% godny polecenia.
Dokonywanie transakcji z nim to czysta przyjemność. Pozdrawiam




Dokonywanie transakcji z nim to czysta przyjemność. 

Zapłata również szybka (5zł), dobry kontakt
Polecam

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości