• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

GB Street by Rebeluch

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

GB Street by Rebeluch

Postautor: Rebeluch » wt 07 sty, 2014

Dość długo czekałem z dodaniem moto do tego tematu. Jednak nadszedł ten czas. Motorower kupiony ( nie pamiętam dokładnie) w czerwcu 2013r. Jest to moja pierwsza 50'tka którą mogę się pełnoprawnie poruszać :D

Co planuję zmienić :
-nowy kranik( stary cieknie niczym ruska rurka)
-przeźroczyste przewody paliwowe
-zmiana pojemności na 72 ccm
-olejek na MOTUL 10w40
-paski na koła


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Daj + to nie boli a motywuje !
________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________


Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: kaccerski » wt 07 sty, 2014

baardzo ładne to GB :D, podoba mi się ten kolor ^^ , ile nim przejechałeś ? :D , jak się nim jeździ ? :)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Shadow143
Weteran
Weteran
Posty: 461
Rejestracja: czw 05 gru, 2013
Lokalizacja: Sochaczew

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Shadow143 » wt 07 sty, 2014

Rebeluch, Ładne Gb w tym kolorku.
Mam te same kółka w swoim ^^
toros el clasico > kinroad sprinter 150cc > zipp pro 200 > Derbi GPR 50 R Replica 2004r

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Rebeluch » wt 07 sty, 2014

kaccerski, GB jeździ jak żyletka, oczywiście nie spodziewaj się wodotrysków, bo to nie 600'tka :D Ale na 50'tke jeździ idealnie, przejechane 2935 km (na świeżo jest w profilu) Jak tylko założę paski, zestaw 72ccm to podzielę się z wami opiniami i zdjęciami. Mimo swojej masy, bo to aż 115 kg zbiera się bardzo ładnie.
Daj + to nie boli a motywuje !

________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
tobiasz928
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: czw 04 sie, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: tobiasz928 » wt 07 sty, 2014

GB widać narazie seria zadbany kolor naprawdę fajny.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: n0r3k » wt 07 sty, 2014

Mimo swojej masy, bo to aż 115 kg zbiera się bardzo ładnie.

Ale na 50'tke jeździ idealnie

daruj sobie takie posty prawda jest taka, że jak na 50cc to to stoi w miejscu. śmieszy mnie takie gadanie, ktoś nie jechał nigdy niczym innym i pisze, że 115 kilogramowe 50cc 4t ''dobrze jeździ jak na 50cc''.

pozatym jak na chinola to wygląda całkiem nie brzydko, kolor robi dużą robote. błotnik bym wypieprzył.
i przewodów nie zmieniaj na przeźroczyste, żąden to tuning, a zwykłe gumowe są lepsze.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Dominxd » wt 07 sty, 2014

no nie ma co się oszukiwać, w 50cc nie ma czym tutaj szaleć, jeszcze zależy jakie masz przełożenia, no ale tak czy inaczej w 50cc szału nie ma.

Kolor za***isty oklaski ogółem ładne moto :)

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Rebeluch » śr 08 sty, 2014

n0r3k, może fakt, nie jeździłem na "erłanie" więc nie wiem jak to jest, ale uczy szacunku do manetki :) Nie warto po tym wsiadać na jakiegoś litra bo długo nie pojeździsz, tylko stopniowo :)

tobiasz928, Dominxd, kaccerski, Shadow143, Dzięki ;)

Edytuj posty! /KucaQ
Ostatnio zmieniony śr 08 sty, 2014 przez Rebeluch, łącznie zmieniany 1 raz.
Daj + to nie boli a motywuje !

________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: n0r3k » śr 08 sty, 2014

Rebeluch, chodzi mi zupelnie o co innego. w klasie 50cc to jeden z najslabszych silnikow, wiec mowienie "mocny jak na 50cc" jest nie na miejscu ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Rebeluch » śr 08 sty, 2014

A który jest najlepszy z 50'tek ?
Daj + to nie boli a motywuje !

________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Aro550 » śr 08 sty, 2014

Każdy który będzie lżejszy od twojego będzie jechał lepiej. Wszystkie mają te same chińskie silniki więc wszytko rozbija się o wagę motocykla i kierowcy :)

Zakładaj paski ale oczywiście niebiskie bo nic innego nie będzie pasowało. Co do przewodów paliwowych zostaw oryginalne nie zmieniaj ich ponieważ przeźroczyste stwardnieją i zrobią się żółte co nie ładnie wygląda ;)

Ogólnie moto ładne, niebieski kolor jest mega ! oklaski

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: KucaQ » śr 08 sty, 2014

Rebeluch, z 50-tek każdy jest lepszy od chiny 4T, nie ma co się oszukiwać, to nie jest jakiś super, hiper, mega mocny silnik. Sam uważałem, że mój łoś był mocny jak na 50 (żeby ruszać potrzebował pół gazu), ale jak przejechałem się TZR kumpla, to stwierdziłem, że 50cc w chinie to gówno.

Ogólnie prezentuje się godnie, kolor za***isty :)
I jak wspomnieli przedmówcy, zostaw oryginalne wężyki, bo przeźroczyste są gorsze od tych.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Rebeluch » śr 08 sty, 2014

Aro550, KucaQ, Jakbym tylko mógł to zostawilbym te wężyki, ale oryginalne czarne nadają się tylko na szrot ;)
Daj + to nie boli a motywuje !

________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Daniel557 » śr 08 sty, 2014

No na prawdę kolor jest genialny :D Wrzucaj 72 ccm to będzie o niebo lepiej, pamiętam te zamuły u siebie, kolega Jawką elegancko zawsze wszędzie bez problemów wjeżdżał w przeciwieństwie do mnie :D

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: GB Street by Rebeluch

Postautor: Rebeluch » śr 08 sty, 2014

Daniel557, możliwe że jak 72 wrzucę to pod górkę podejdzie. Może nawet pod Jelenią górę bo mam do niej 25 km :-)
Daj + to nie boli a motywuje !

________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl