• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Jaki telefon

Komputery / Smartfony / Elektronika
Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Jaki telefon

Postautor: szymo_97 » pt 09 sty, 2015

Jak dołożysz 90 zł to masz mój telefon NOWY :D
http://allegro.pl/goclever-insignia-500-hd-4x1-3gh-dualsim-2xbateria-i4962712616.html

Co o nim mogę powiedzieć? jest za***isty. Jedyne czego mu brak to dioda powiadomień (błahostka). Poza tym jest genialny, a po aktualizacji na 4.4.2 (oficjalna aktualizacja) naprawdę już nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest idealnie spolszczone. Mamy do czynienia z CZYSTYM Androidem, co jest według mnie wielką zaletą tego telefonu.
Aparat robi świetne zdjęcia, ekran jest baardzo ładny.
Do końca wakacji miałem poprzedniczkę (Insignię 5), ale niestety uległa uszkodzeniu, na czym tylko zyskałem, bo po tygodniu Goclever przysłał mi nowiutką 500-tkę. Jest ona bez porównania lepsza od poprzedniczki pod każdym względem oprócz tej diody powiadomień. Zauważyłem, że Goclever ma coraz lepszy sprzęt jakościowo, coraz lepszy serwis i pojawiają się aktualizacje (co zdaniem wielu hejterów było niemożliwe). Na następny telefon (za rok) celuję w 8-rdzeniową 550-tkę, która wówczas kosztować będzie pewnie tyle co dzisiaj 500-tka :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Jaki telefon

Postautor: lukaszw103 » pt 23 sty, 2015

Potwierdzam, insygnia 500 jest za***ista ;) kupiona na dniach ale dotychczasowe wrazenia mówią mi że to dobrze wydane pieniądze.

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Jaki telefon

Postautor: szymo_97 » pt 23 sty, 2015

Nie będziesz żałował. Jedyny minus jest taki, że po kilku miesiącach użytkowania cienka bateria ma problem z przetrzymaniem dnia, jeżeli sporo używam telefonu. Mi to jednak nie przeszkadza, bo zawsze noszę grubaska w plecaku na wszelki wypadek, a od pewnego czasu używam wręcz tylko jego i co 2 dzień ładowanie przy intensywnym użytkowaniu (nawet bardzo). :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D



Obrazek



gg. 20481530

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Jaki telefon

Postautor: lukaszw103 » sob 24 sty, 2015

W sumie to głównie dzieki twojemu postowi się zdecydowałem co do dodatkowej baterii to dobry temat, przekładasz i trzyma 2x dłużej.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 627
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Jaki telefon

Postautor: MAGIK » śr 28 sty, 2015

nie przekonuje mnie ta insignia pare nie dociagnieć ma .
dajcie jakieś telefony wmiare ok ,
co myślicie o LG L9
i dodam gdyż iż nie jestem maniakiem gier na telefonie . Telefon potrzebuje dzwonienie pisanie sms, zrobienie zdjęcia jakieś z zeszytu na spr , i zeby jakoś chodził po internecie bo nie raz trzeba też coś znaleść na lekcji ...
Potrzeby:
dzownienie ,smsy, internet i foto , i zeby nie mulił sie zbytnio .

tak wiem juz długo pisze tu o telefonach ale gdy mam kupić sobie telefon to myśle sobie ze lekko pekniecie szybki to nic takiego , ale za sneło mi sie z telefonem i w nocy spadł chyba i szybka pękła w ch** ze nic nie widać i sie wyswietlacz wylał .
Ostatnio zmieniony śr 28 sty, 2015 przez MAGIK, łącznie zmieniany 2 razy.
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Jaki telefon

Postautor: n0r3k » śr 28 sty, 2015

mam galaxy trend plusa, nie używałem go bo leży nowy nie włączany nawet, niewiem co on tam ma ale podejrzewam że bez szału, za 300zł moge oddać.
jaki masz budżet?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 627
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Jaki telefon

Postautor: MAGIK » śr 28 sty, 2015

trend ma mało ram troche ;/ a nie chce niczego ponizej 1ram :) tak 300zł ;/

a tą LG L9 ma ktoś? jakieś opinie
Ostatnio zmieniony śr 28 sty, 2015 przez MAGIK, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Jaki telefon

Postautor: szymo_97 » śr 28 sty, 2015

MAGIK, o jakich niedociągnięciach mówisz?
Ja dalej polecam wszelkie chińskie telefony. :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D



Obrazek



gg. 20481530

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Jaki telefon

Postautor: stepien0601 » czw 29 sty, 2015

MAGIK, Ja miałem, sprzedałem kumplowi bo przesiadłem sie na galaxy core plus, teraz wiem, że Lg był lepszy, ładnie chodził, nie ciął sie, ładne kolory itp, a nie jak w tym gównie samsungu... Kumpel chce sprzedać bo mu zalega, nabył lg nowsze i zadowolony :P

szymo_97 pisze:Ja dalej polecam wszelkie chińskie telefony. :)

Chyba nie trzymałeś dobrego telefonu w ręce w takim razie, albo nie potrafisz wykorzystać telefonu z 100% :D

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Jaki telefon

Postautor: ReallY » czw 29 sty, 2015

Ja mam xperie J i jest fajna ale zdecydowanie brakuje jej ramu przycina się zwalnie itp. brat ma GOGLEVERa zapłacił 300zł za nówkę i nie jest najgorszy ale jak dla mnie ma jakieś dziwne kolory i ekran ;p a tak przy okazji spytam czy do się jakoś podkręcić tel?
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 627
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Jaki telefon

Postautor: MAGIK » czw 29 sty, 2015

Kupiłem LG :)
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Jaki telefon

Postautor: lukaszw103 » czw 29 sty, 2015

Akurat w insygni 500 jest wyswietlacz IPS 1280x720 HD ;) jakosć mega, brat ma galaksy s3 lte w antutu benchmark insygnia ma 19500 tys. Glaks 20500 co wskazuje na bardzo podobną wydajność, kolory jak dla mnie na +, w insygni są żywsze. Telefon nic sie nie ścina, po drobnych poprawkach trzyma poziom 400-500mb wolnego ramu gdy nie ma wlaczonych gier. Jakosc filmów bdb, zdjecia robi lepsze od gogle nexus 7 wiem bo mam. Jak dla mnie bomba ;) ten kto jest krzywo nastawiony to juz pewnie tak zostanie no ale coz, kazdy wybiera co chce.
Zdjęcia
Pozdroo ! :)
Ostatnio zmieniony czw 29 sty, 2015 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Jaki telefon

Postautor: szymo_97 » pt 30 sty, 2015

stepien0601, mam porównanie do Zetki i SGS3 na co dzień i mój chinol nie odbiega jakością na pewno od nich. Od Samsunga powiedziałbym, że jest lepszy, bo mamie co chwila (z raz na kwartał) musze robić ustawienia fabryczne, tak to zamula (nie wiem czy przez nakładkę Samsunga czy przez co), ale ramu brakuje jej zaraz, mimo kilkunastu niewymagających aplikacji zainstalowanych.
Uwierz, że w pełni wykorzystuję telefon i jego możliwości (customowe romy, krecenie procka itd., ale nie o tym tu mowa).

Miałem 3 chińskie telefony i tylko jeden się zepsuł po 9 miesiącach, ale po dwóch tygodniach miałem już nowy telefon na gwarancji. Dodam, że mamy Szajsung był również w serwisie i to jeszcze szybciej niż mój chinol.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D



Obrazek



gg. 20481530

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Jaki telefon

Postautor: stepien0601 » sob 31 sty, 2015

szymo_97, to zwracam honor jak masz porównanie.

Ja te co spoktałem chinole to dla mnie taki bubel, wszystko takie jak dla mnie nie dopracowane, ale wiadomo, to moje zdanie tylko.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Jaki telefon

Postautor: ReallY » wt 03 mar, 2015

Chyba dobrze będzie podkleić ten temat :D


Siemka, niedługo kończy mi się umowa w orange dziś skoczyłem sobie do nich żeby dali mi listę telefonów jakie mogę mieć, a więc patrząc tylko po parametrach mam faworytów:
- HTC Desire 310
- LG F60

Są też lumie ale po Xperi J z posiadanym RAM na poziomie 512mb oraz tym że tamte mają 4 rdzenie a w nich są po jednym chyba wydaje mi się że będą gorsze ale nie jestem pewny. Tu macie listę wszystkich telefonów jakie mogę mieć.

Huwaei Y 530
Lumia 520/530/532/635
Orange Gova/Reyo/Reno
Roya/Yomi

Dzięki i pozdrawiam.
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu



Wróć do „Technologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl