• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zegary NSR Jc22

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

zegary NSR Jc22

Postautor: Kebab_Karim » pt 08 lut, 2013

Witam, montuję zegary od NSR... ma ktoś może schemat od kabli wychodzących z tych zegarów ?
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D


Awatar użytkownika
FRUNEK1
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Lubsko

Re: zegary NSR Jc22

Postautor: FRUNEK1 » pt 08 lut, 2013

Schematu jakotakiego raczej nie ma, wystarczy popatrzeć na elektrykę starych zegarów do czego dochodzą kable i tak podłączyć do tych z nsr, ja tak zrobiłem i śmiga

adrol

Re: zegary NSR Jc22

Postautor: adrol » pt 08 lut, 2013

Ja dochodziłem po schemacie instalacji z nsr 125, po prostu wpisz w google nsr125 wiring diagram lub schaltplan (czy jakoś tak) i Ci się pokaże i musisz dojść co i jak, w każdym razie różowy bez wtyczki jest od sygnału dla obrotka. Po za tym jedna kostka jest chyba od kontrolek a druga od licznika i z tymi kontrolkami to można dojść samemu ;).

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: zegary NSR Jc22

Postautor: Kebab_Karim » pt 08 lut, 2013

Dobra zrobione, tylko przy nagłym dodaniu gazu obrotek zaczyna wariować przy 9k obrotów. Ale mi to nie przeszkadza. Temat do zamknięcia.
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl