• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Rowki na wariatorze i przeciwtalerzu w skuterze

adi9424
Majster
Majster
Posty: 116
Rejestracja: czw 06 mar, 2014
Lokalizacja: Mazowieckie (Pn.)
Pojazd: WS 140cc

Rowki na wariatorze i przeciwtalerzu w skuterze

Postautor: adi9424 » pn 20 paź, 2014

Witam. Orientuje się ktoś może w skuterach? Mam dosyć wyczuwalny rowek na wspomnianym wario i przeciwtalerzu. Przeszkadza to w czymś? Bo skuterek (honda sfx 50) ma już tylko blokadę na module, kombinowałem dzisiaj z rolkami i więcej niż 45 się nie dało uzyskać, a ludzie piszą że 60 to nie problem czy niektórzy przy dobrej regulacji napędu nawet więcej dochodzą na zablokowanym module, a obroty z kołem w górze wkręca bardzo wysokie, duża różnica przy tych jak leci v-maxem. Skuterek jest babci :D hehe szedł 38, wymieniłem pasek na nowy i bawiłem się z rolkami i więcej niż 45 nie da rady, a siły z miejsca ma bardzo dużo i nie ślizga jak przy za lekkich rolkach.
Przepraszam, że piszę to na forum o biegówkach, ale poszukuję szybkiej odpowiedzi odnośnie rowków i może jakieś sugestie.


Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Rowki na wariatorze i przeciwtalerzu w skuterze

Postautor: thobi317 » wt 21 paź, 2014

adi9424, jak są rowki, to oznacza, ze jest zużyte i nadaje się do wymiany :) zainwestuj w nowe wario i przeciwtalerz :)
:)


Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron