• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zmiana z 50 na 80

Czyli to co ma wpływ na osiągi.
CARISMA
Posty: 2
Rejestracja: wt 05 cze, 2018

zmiana z 50 na 80

Postautor: CARISMA » wt 05 cze, 2018

witam, junak 901, zakupiłem taki zestaw http://allegro.pl/cylinder-80-tuning-ko ... 18237.html
po odpakowaniu okazało się, że głowica nie ma wyjścia kołnierzowego na ten pseudo EGR, czy mogę smiało montować nic sie nie uszkodzi?


Awatar użytkownika
JOSEMORALES
Moderator
Moderator
Posty: 1124
Rejestracja: sob 04 cze, 2016
Pojazd: YAMAHA XJ600N
Otrzymał podziękowań: razy

Re: zmiana z 50 na 80

Postautor: JOSEMORALES » wt 05 cze, 2018

Po prostu nie montujesz tego ustrojstwa i tyle, jeżeli idzie do airboxa to zaślepiasz.

CARISMA
Posty: 2
Rejestracja: wt 05 cze, 2018

Re: zmiana z 50 na 80

Postautor: CARISMA » śr 06 cze, 2018

dzięki za odzew, to jakiś chwyt marketingowy jeśli chodzi o ekologię jak się domyślam, tylko nie wiem po co łączy się z głowicą ?
OK, ogarnąłem temat.Cała operacja zajęła mi 4 godziny. Może to i dużo ale niestety pewnych rzeczy się nie przewidzi, jak niedająca się odkręcić śrubkę koła rozrządu, czy niedająca się wyjąć zawleczki sworznia tłoka, jak uszczelek o-ringów niepasujących do niedokładniej wyciętej uszczelki pod głowicą, te rzeźby zajmują wuj czasu. jeszcze między czasie musiałem ściągac przed chwilą założony cyilnder, z uwagi na brak dokładnej isntruski gdzie i ile wchodza tulejki na szpilka cylka itd itp. Ale efekt jest piorunujący. łody -bo mój syn - będzie go ujeżdżał po przejechaniu się o g.11.00 w nocy bo wtedy skończyłe wrócił z bananem na twarzy, i o to chodziło. Jeszcze tylko wyregulowałem obroty na gaźniku bo gasł na wolnych i wsio cacy. Ciekwa jestem, czy będę musiał coś zmieniać z dyszami w gaźniku ale to okaże się w ekspoatacji. Reasumując, te wszystkie filmiki jakie przejrzałem do tej pory coby sie dokształcić sa deliktanie mówić o kant du....py. Nie miałem czasu ale sam nakręciłbym profesjonalny jak to zrobić....może kiedyś jaks się ten wysypie Pozdrawim



Wróć do „Mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron