• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Rurka w tłumiku

Czyli to co ma wpływ na osiągi.
DominGB
Amator
Amator
Posty: 11
Rejestracja: pn 06 cze, 2016
Pojazd: GB Street

Rurka w tłumiku

Postautor: DominGB » pn 11 lip, 2016

Siemka, jak robiłem przelot w gb streecie i odciąłem tłumik od kolanka to zauważyłem, że jest tam taka rureczka która zmniejsza przelot kolanka, więc próbowałem ją wyrwać ale niestety się nie udalo więc zrobiłem przelot tylko z tłumika a kolanko zostawiłem jak było, tylko że ostatnio zaczęła mi ta rureczka strasznie dzwonić w tłumiku i chciałem się zapytać do którego momentu ona się znajduje? Do samej głowicy? W jakich miejscach naciąć tłumik żeby ją wywalić ? Daje coś do mocy czy dźwięku wywalenie jej ? Z góry dzieki :)


Smolarek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 175
Rejestracja: wt 25 cze, 2013
Lokalizacja: Trzebnica
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Rurka w tłumiku

Postautor: Smolarek » pn 11 lip, 2016

Ciekawe ja miałem dwa tłumiki i oba ciołem ale żadnych zwężek nie miałem. Po wpakowaniu rury fi 26 otwór wew i pełny przelot tylko wygłuszony motor brzmi lepiej niż 125 kolegi <nerwus> <hura>
mocy to nie wiem czy daje ale na pewno spaliny nie mają aż takiego oporu , ja bym tą dziwną rurkę wywalił . Aczkolwiek robienie tłumika na standardowym 110 jest bez potrzebne, bo nic nie daje . Jak byś zrobił porting i większe zawory większy dolot i gaźnik to rozumiem że wydech trzeba zmienić.


Wróć do „Mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl