• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Hondzia <3

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Hondzia <3

Postautor: Monster96 » wt 18 lis, 2014

Ale ciśnienie na tę deske :D A mi się właśnie deska podoba xD

Hmm moim zdaniem 120km to nie jest tka mało , mi w aucie nie jest potrzebne więcej . Akurat accord ma bardzo dobre przyśpieszenie 0-100 , potem trochę słabiej ale mi nie trzeba super sporta ;) Prawda , 200 - 300 km to czuć jak ch** , miałem przyjemność jechać furami z tego przedziału i fakt jest moc lecz po co nam to na polskich drogach ? A spalanie swoje mają :D Tak więc nie płaczmy bo silnik jest wystarczając a klasyka mówi , nie moc silnika lecz technika ;)

Pozdrawiam i czekam na kolejne komentarze :) Cieszy mnie że temat zachowuje poziom i jest kultura , nie jak w tematach zumic`a ;)

//Edition

No panowie , wiem o co kaman z deską ;) Oglądałem teraz fotki i deska na fotce wygląda zupełnie inaczej niż " na żywo " . Tak więc spokojnie , to tylko takie ujęcie . Będę miał czas to zrobię lesze zdjęcie
Ostatnio zmieniony wt 18 lis, 2014 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » wt 18 lis, 2014

speeder czemu twierdzisz że marny ze mnie kierowca, skoro 170KM nie robi dla mnie szału?? (tymbardziej, że taka jest prawda...)
da sie tym jeździć, ale nie można powiedzieć, że to jakoś super przyspiesza. Jedzie bo jedzie. wręcz przeciwnie, mogę stwierdzić że słaby kierowca to jest z tego, dla którego 150KM urywa du**. zależy od budy oczywiście ale przyjmijmy, że mówimy o typowych sedanach.
a mając 0,5KM/1kg na co dzień naprawdę potrzebuje pare koników żeby poczuć przyspieszenie w samochodzie.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Hondzia <3

Postautor: kaccerski » wt 18 lis, 2014

dużo też zależy od budy tak jak norek mówi

może koniec off-topu ? ;)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Hondzia <3

Postautor: to&owo » wt 18 lis, 2014

bo droga to nie tor. prawda taka,że te 120KM do rozsądnej jazdy styka. i ważne jest spalanie. na ch** komu auto ktore chleje duże ilości paliwa ? ma chłopak auto ekonomicznie,które może spokojnie w trasie trzymać 120KM/H. więcej nie trzeba, i z tego co wiem o ile nie jest to autostrada to i tak jedzie z niedozwoloną predkością wtedy.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » wt 18 lis, 2014

speeder, 120km/h autostradą, to chyba awaryjnym pasem. 160 to jest normalne tempo na autostradzie.
a takie pi***olenie, że droga to nie tor jest śmieszne. moc idzie w parze z bezpieczeństwem i każdy ci to powie. tylko trzeba jeszcze mózgu używać.
a co do spalania to nigdy nie uwierze w 6/100 w takiej budzie, bo seicento tyle pali.
a co do tych niedozwolonych prędkości, to daj spokój co? nawet moja mama 50 w zabudowanym nie jeździ, bo poprostu sie nie da.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Hondzia <3

Postautor: Monster96 » wt 18 lis, 2014

speeder, Polać ci bo dobrze gadasz ;)

Panowie , prawda jest taka jak mówi spidi . Zaś dobry kierowca nawet i w 100km potrafi cuda o których cwaniak z 250km może pomarzyć .

Tak więc teraz , tak jak mówi kac`ski skończmy temat czy 120km wystarcza do jazdy codziennej i wróćmy do accordziny .

Tak jak mówiłem w pierwszej kolejności potrzebuje doświetlić bagażnik światłem białym ( miło gdyby włączało się automatycznie po podniesieniu klapy bagażnika ) . Dodatkowo fajny efekt w nocy daje niebieskie podświetlenie lecz na wyłącznik ręczny . Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tych sprawach i jest w stanie coś mi doradzić ?

Edit

Norek spokojniej . Na autostradzie 140 jest max dopuszczalne , w zabudowanym uwierz mi że da się trzymać 50 ;) . Niestety nie zgodzę się że im więcej mocy tym bardziej bezpieczniej ... Trochę poniosła cie fantazja heh . Ale spokojnie , mamy tu rozmawiać :)
Ostatnio zmieniony wt 18 lis, 2014 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » wt 18 lis, 2014

''Zaś dobry kierowca nawet i w 100km potrafi cuda o których cwaniak z 250km może pomarzyć . ''

nie popadaj ze skrajości w skrajność... byle civic z b18c4 wciągnie tego accorda nosem, wystarczy żeby kierownik miał podstawowe umiejętności prowadzenia.

ok, koniec ot. macie swoje racje i sie popieracie, a ja niestety nie mam wam jak udowodnic, ze sie mylicie.

ps. posłuchaj, poczytaj wypowiedzi doświadczonych kierowców, dziennikarzy motoryzacyjnych itp. moc idzie w parze z bezpieczeństwem, nie mówie tu o 500 konncyh RWD bez kontroli trakcji. mówie o fabrycznych, mocnych samochodach.
Ostatnio zmieniony wt 18 lis, 2014 przez n0r3k, łącznie zmieniany 1 raz.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Hondzia <3

Postautor: Monster96 » wt 18 lis, 2014

Oczywiście z chęcią poczytam na ten temat :)

Ponawiam pytanie czy ktoś ogarnia elektrykę i jest w stanie cos pomóc doradzić z oświetleniem bagażnika ;)
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: YBR 125

Re: Hondzia <3

Postautor: Dominxd » wt 18 lis, 2014

Pewnie że jest bezpieczniej mieć troche kucyków pod maską, inaczej wyprzedzamy autem z solidnym motorem a inaczej jakimś małym silniczkiem z niedoborem mocy który staje w połowie wyprzedzania i wywołuje "wstawanie z fotela" mówię to choćby na przykładzie Sorento mojego ojca, 3,5 V6 i ponad 200KM, tam w takich sytuacjach faktycznie było bezpiecznie, tylko że auto spalało 16L LPG i na tym koniec zachwytów ;) Wyobrażacie sobie żeby każdy w PL zaczął jeździć autami od 2,5L do góry, po 200-300KM? bo ja jakoś nie, prawda jest taka że każdy ma swoje potrzeby, jednemu wystarczy do jazdy 95KM a drugiemu 150 będzie mało a jeszcze inny będzie zadowolony z CNQ 700cc, każdy ma inną fantazje, w tym przypadku 120KM w pierwszym aucie można stwierdzić że to nawet aż nadto, sam na pierwsze auto nie będę kupować nie wiadomo czego, a do wypadków młodym kierowcom wystarcza nawet najzwyklejsza civic 1,3 więc co by się działo jakby każdy od razu siadał w 200konne auto?

Monster na razie jest zachwycony swoim autem, wiadomo świeże i w dodatku pierwsze, większość tak ma, o ile nie wszyscy, jak mu wystarcza moc tego auta to jego sprawa, są osoby które wymagają więcej i tyle,taka radość z jazdy, nie widzę w tym problemu, byle by wymagania szły w parze z umiejętnościami :)

Monster96, a czego konkretnie nie wiesz z tym podświetlaniem?
Ostatnio zmieniony wt 18 lis, 2014 przez Dominxd, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Hondzia <3

Postautor: Yato » wt 18 lis, 2014

nor3k ma tu rację, odkąd jeżdżę autem miałem okazję pojeździć z kolegą polo 1.0 i eclipsą która ma skromne 150 koni to i tak różnica ogromna, jest bezpieczniej, jeśli polówą zaczniesz wyprzedzać i koleś do w gaz to nie masz szans i możesz polecieć na czołówkę, albo gdy źle ocenisz prędkość nadjeżdżającego samochodu na skrzyżowaniu gdy stoisz.
:)

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Hondzia <3

Postautor: szymo_97 » wt 18 lis, 2014

Oj dobrzy kierowcy, z "wieloletnim" doświadczeniem. Żebyście kiedyś na jakimś zakręcie nie wy***ali w drzewo, bo będzie się Wam coś wydawac.
Uwierzcie, że mądrzejsi od Was pisali kodeks ruchu drogowego...

Monster, ładna Honda, podoba mi się. Jestem zdania, że 120 KM spokojnie wystarcza do żwawego poruszania się samochodzikiem :)
Ostatnio zmieniony wt 18 lis, 2014 przez szymo_97, łącznie zmieniany 2 razy.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Hondzia <3

Postautor: n0r3k » wt 18 lis, 2014

ja nie powiedziałem, że nie wystarcza. sam jeżdże niespełna 140 konnym dieslem, czasami 105 konnym i nie narzekam. ale nie wmawiajcie mi, że tam czuć jakieś przyspieszenie, jakieś emocje. tym sie po prostu da jeździć, nic więcej.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Hondzia <3

Postautor: Yato » wt 18 lis, 2014

szymo_97, jakim prawem zaczynasz z nas drwić? powiedz coś mądrego a nie udawaj fajnego
kto powiedział że mając dużo mocy pod maską trzeba cisnąć ile wlezie? po prostu bezpiecznie jest mieć mocne auto, na pewno bezpieczniej jest niż w słabym aucie, a 120 koni jak na tą budę, nie oszukujmy się ale to naprawdę mało
:)

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Hondzia <3

Postautor: szymo_97 » śr 19 lis, 2014

Czy ja udaje fajnego mówiąc, że łatwo zabić się na drzewie przekraczjąc ograniczenia prędkości (co miało zresztą miejsce około roku temu u nas na forum)? Owszem, uważam, że mądre jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Kto z Was to zaneguje i poda sensowny argument?

Nie mówię, że ja jeżdżę przepisowo, ale nie będę nikomu próbował wmówić, że robię dobrze.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D



Obrazek



gg. 20481530

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Hondzia <3

Postautor: Monster96 » śr 19 lis, 2014

hmmm , tak z 50cmm siadajmy na CBR1000 bo więcej mocy da mi bezpieczeństwo .

szymo_97, Dzięki za miłe słowo :) Ciesze się ze ci się podoba

Dominxd, Powiem ci że nic nie wiem . Jak podłączać , jakie kupić
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron