• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: Outer » wt 07 paź, 2014

Się dziwie, jak można tyle hajsu dać na civica, zamiast dać kase na super wypucowanego z minimalnym przebiegiem lanosa i zrobić go na kose? Kupić legendarny oplowski c20xe lub potwora c20let, dać wydeszek lepszy i mieć przy tym killera 95% aut które jeżdżą na ulicach(największy swap jaki wchodzi prawie bez problemów z podłączeniem plug&play to 3.2 v6 od omegi c). Mieć bezawaryjną furę, z śmiesznie tanimi częściami z niesamowitym wyglądem z cenę pordzewiałego civica. Nawet seryjne 1.6 sieją popłoch.

Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=jLqKL0M ... Q6bBaTH0tA


Polecam tego użytkownika, połowa filmików na lanosowskim 1.6, druga połowa na c20xe, coraz bardziej pomodzonym. ;D
Ostatnio zmieniony wt 07 paź, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 4 razy.


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: to&owo » wt 07 paź, 2014

tu akurat się nawet zgodzę :P miałem okazje jakiś czas ujeżdżać seryjne 1.6 w hatchbacku i powiem szczerze,że dociskając pedał gazu na mokrym asfalcie kilka razy mnie zadziwił.
ale civic to jednak civic, deawoo uchodzi też za bieda-auto, i za szajs, choć wcale tak nie jest.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: Outer » wt 07 paź, 2014

to civic nie uchodzi za bieda-auto?
Nigdy się nie interesowałem civikami, ale wszędzie te auta są jako bieda-auto na pierwszy samochód, wiec dla mnie to jest przeznaczone dla tych samych odbiorców, co lanos. :)
Ostatnio zmieniony wt 07 paź, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 754
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: adam94pp » wt 07 paź, 2014

Outer, to samo mozna powiedziec na temat zippa pro 125 i hondy cbr cena nowego pro i cbr to pratycznie to samo ale kazdy i tak by wybral cbr wiec wiesz o gustach sie nie dyskutuje.W Civicu zakochalem sie od dawna i jazda tym autem sprawia mi duzo frajdy i nie chodzi mi tu o k recenie jej do czerwonego pola czy zapier** 200km/h tylko spokojny cruising.Wyjedz civiciem na miasto i takim lanosem :P Moim zdaniem co HONDA to HONDA.A jesli chodzi o kwestie tego ze civic jest dla tych osob z mniejszymi portfelami to sie nie zgodze bo czesci nie sa takie tanie przyklad? padlo mi teraz lozysko tylne cena dobrego zamiennika 150-200zl wiec watpie aby to bylo auto dla biednych :) ale jak cos pada to raz na 5lat ;)

speeder nizej pojdzie ale nie strasznie.W pelni sie z toba zgadzam auto ma sprawiac mi przyjemnosc z jazdy, te silniki sa za***iste nie bede w niej modzil jak wariat tak jak wspominalem delikatny wizual i to wszystko to ma jezdzic i dobrze wygladac a do zapierdalania sluza motocykle :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: Outer » wt 07 paź, 2014

Czyli powiadasz znaczek pałer.

zipp pro a honda cbr, to różnica we wszystkim.

Tutaj jakość jest podobna z wielkim plusem co do blachy w lanosie. Różnicy w wyjechaniu oklepanym civikiem dla dziadka, a oklepanym lanosem dla dziadka nie widzę. W ogóle co to znaczy "wyjedź na ulicę", nikogo w najmniejszym stopniu nie zainteresuje ani lanos ani civic. A wysokie ceny części to chyba nic tylko wada?

Ale jak znaczek pałer, bo chonda to chonda, to ok. Ja tylko napisałem, że wolałbym lanosa z pierwszej ręki z śmiesznym przebiegiem.
Ostatnio zmieniony wt 07 paź, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: n0r3k » wt 07 paź, 2014

z niesamowitym wyglądem

sory, ale lanos + niesamowity wygląd nie idą ze sobą w parze. to jedno z najtańszych i najpopularniejszych aut, fakt że sie nie sypie ale to po prostu lanos. dełu lanos.
A Honda to Honda i dla samego faktu posiadania Hondy warto zapłacić, przynajmniej takie jest moje zdanie.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 754
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: adam94pp » wt 07 paź, 2014

Outer, skoro piszesz ze sie nie interesujesz sie civiciem nie jezdziles tylko widziales pseudo agro tuning tych aut to dlaczego je tak komentujesz? ja siedzialem w lanosie i wiem co to znaczy jezdzic civiciem a lanosem a poza tym rownie dobrze mozna to porownac do e36 tez oklepane jest to ze jezdza nimi wiesniaki i pseudo tunerzy a to jest za***iste autko z ladnym ksztaltem tylko to niczyja wina ze wiekszosc wlascicieli robi z nich kupe gowna :P

n0r3k, Chociaz jeden ktory lubi ta marke i wie o co mi chodzi oklaski
Ostatnio zmieniony wt 07 paź, 2014 przez adam94pp, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: thobi317 » wt 07 paź, 2014

civic jak civic, nic specjalnego. Osobiście wolałbym tak jak outer, lanosa niż civica. Te samochody zachodzą pod taki tuning, a wcale one takie nie są dobre. :) oleju nie ubywa w silniku? <troll> lepiej chyba trochę wozić :D
:)

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 754
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: adam94pp » wt 07 paź, 2014

thobi317, Oleju ubywa jak sie pizduje i vtec sie wlacza a ze moj silnik to d15z6 i mam na jednym walku to oleju nie ubywa masakrycznie a poza tym mam zalany 5w40.Zobacz sobie fiata punt 1.6 bodajze HGT i zobacz ile tam producent podaje dolania oleju :) nie na 10tys a na 1tys km ;) wiem bo brat mial owego punciaka.
Zreszta kazdy kupuje to co chce i to co sie podoba mi osobiscie lanos nie podchodzi bo wyglada ch**owo nie oklamujmy sie a golfow i audi u mnie jest na peczki a japoncow malo co takze sklonilo mnie do owego zakupu.Malo tego w przyszlosci chce zakupic civica coupe ;)
I nie wiem czy 165tys km to jest ''duzo''
Ostatnio zmieniony wt 07 paź, 2014 przez adam94pp, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: to&owo » wt 07 paź, 2014

165 to wiesz kiedy miał :P nie wierzmy w te przebiegi...

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 754
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: adam94pp » wt 07 paź, 2014

speeder, to samo tyczy sie lanosow to tylko w hondzie kreca przebiegi? Ja jestem 2 wlascicielem tej hondy

Ale jak znaczek pałer, bo chonda to chonda, to ok. Ja tylko napisałem, że wolałbym lanosa z pierwszej ręki z śmiesznym przebiegiem.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: to&owo » wt 07 paź, 2014

ja drugi to się zgadzam :) ja nie napisałem,wszędzie kręcą,taki cebularski kraj. jak auto z pierwszej ręki to fest :)

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 754
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: adam94pp » wt 07 paź, 2014

speeder, Autko jezdzilo jedynie po warszawie ale nie zaprzeczam moze i krecili przebieg kto wie tak na prawde mam gdzies ile ma km wazne ze nic nie cieknie nie poci sie sile ma i jedzie gladko :)

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 312
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: Blu » wt 07 paź, 2014

Spalanie juz liczyles :D ?
No i ten vtec... To chyba najgorsze co moze byc gdy auto masz dla jazdy a nie dla krecenia powyzej 4500rpm...


Obrazek
:P
Ostatnio zmieniony wt 07 paź, 2014 przez Blu, łącznie zmieniany 2 razy.
[center] Obrazek [/center]

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda Civic EK3 D15Z6 econo 1996 - Roni

Postautor: Outer » wt 07 paź, 2014

Zreszta kazdy kupuje to co chce i to co sie podoba mi osobiscie lanos nie podchodzi bo wyglada ch**owo nie oklamujmy sie


A widzisz, dla mnie lanos wygląda bardzo fajnie, a ten co dałem do tematu wygląda wyjebanie w kosmos.
No i nie powiedziałem, że civikiem nie jeździłem itp, tylko się nie interesuję. Mnie interesują głównie audi. Cywika widziałem i to zrobionego potężnie..., ponad 200 koni, komora bez kabli, kolega ma, więc wiem co nieco.



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl