• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Czarny Turas KucaQa

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Czarny Turas KucaQa

Postautor: KucaQ » czw 19 lip, 2018

Bondziorno,
TAK KU*WA, ZDRADZIŁEM OPLA <lol>

Prezentuje Wam moje nowe auto :D
BMW E46 320d Touring :P

Pewnej słonecznej majowej niedzieli wybrałem się do Warszawki obejrzeć BMW. Pojechałem i wróciłem... z BMW :D Tak właściwie to ja wróciłem do domu z dziewczyną, a BMW pojechało na lawecie do mojego rodzinnego domu, ponieważ przez brak katalizatora nie miała przeglądu. Ale poprzedni właściciel go założył, tylko nie spodziewał się, że tak szybko znajdzie się kupiec i nie zdążył zrobić przeglądu.

Tak więc jak wyżej wspomniałem jest to bawara, popularna wśród młodzieży - E46, silnik M47N czyli pancerne 2 litry na łańcuchu i common railu, z 6 biegowym manualne, nadwozie oczywiście nic innego jak kombi, i kolor... TYLKO CZERŃ! :D

Wyposażenie:
-półskórzane fotele, wersja Sport/MPakiet
-czarna podsufitka
-4el. szyby
-elektrycznie sterowane i składane oraz podgrzewane lusterka
-fotochromatyczne lusterko wewnętrzne oraz lusterka zewnętrzne
-czujnik zmierzchu i czujnik deszczu
-duża navi MKIV
-climatronic
-podgrzewane fotele
-komputer pokładowy
-elektryczny szyberdach
-pakiet Shadow Line (czarne obramówki wokół szyb)
-fabryczny alarm
-8 poduszek powietrznych (4 w drzwiach, 2 w kierownicy i desce oraz kurtyny powietrzne w słupku A)
-czujniki parkowania tylne
-podłokietniki przód/tył
-system Bluetooth
-wypinany hak

Czyli wypas dobry, ale jak to z BMW bywa, wszystko potrafi być, a czegoś nie ma, w tym wypadku xenonu :p Ale akurat w BMW nie miałem na niego parcia. Szukając Astry chciałem tylko z xenonem, tak tutaj nie przykładałem do tego wagi ;)

To co? Fotki :D
Tu jak przyjechała, swiezutko po przeglądzie
Obrazek
Obrazek

Na dzień dobry eksploatacja... no i pierwsze mody :D Wymiana filtrów, oleju, polerka lamp, czarne nerki i przyciemnione kierunki boczne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Potem ją ogarnąłem "po swojemu" i wyglądała tak :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Końcem maja pojechaliśmy z dziewczyną na zlot OWLA - największy zlot Opla w Polsce. Tak ku*wa, BMW na zlot Opla <lol>
Obrazek

Następnie w ostatni weekend czerwca po użyczeniu sprzętu do polerki wykonałem dwuetapową korektę lakieru
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jako że mam czujnik zmierzchu i włącznik świateł z pozycją AUTO, to aktywowałem dzienne na długich :)
Obrazek

Po tym pojechaliśmy z dziewczyną na zlot Astra Tuning Team. Gdzie BMW zgarnęło niechlubną nagrodę za najwyższe auto zlotu :P
Obrazek
Obrazek

A po zlocie kurier dojechał z felgami :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Taka mam cudowną kobietę, że sama zaproponowała, żebym je przyniósł do domu :D

Felgi to Styling 114, średnica 18 cali, przód 8, a tył 9 cali szeroki. Do zimy odłożę na opony i jakoś w styczniu kupię :) Na przód pójdą 225/40 a na tył 245/35 Uniroyale Rainsporty 3. Dziewczyna u siebie ma, na lepszych oponach jeszcze nie jeździłem.

No to tyle :D
Pozdro :)
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."


Awatar użytkownika
JOSEMORALES
Moderator
Moderator
Posty: 1123
Rejestracja: sob 04 cze, 2016
Pojazd: YAMAHA XJ600N
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Czarny Turas KucaQa

Postautor: JOSEMORALES » pt 20 lip, 2018

Śliczny czarnuch, gratki i niech wozi oklaski


Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl