• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Malaguti F12

Zaprezentuj swoją maszynę.
lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » pn 31 mar, 2014

Ale przecież od tego sie roi w internetach :-D Ja akurat kupiłem wszystko od jednego bo wysyłka najtaniej. Moje 50cc już mi nie wystarczało bo była mała elastyka mocy , musiał wyć na wysokich aby jechać, taki urok tego cylindra podobno. 70cc ma to do siebie że okono wydechowe i płuki maja inne katy i ma największą moc na średnich obrotach przy moim wydechu czyli powinno się jeździć przyjemnie i bedzie czym przycisnąć.
Ostatnio zmieniony pn 31 mar, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: Malaguti F12

Postautor: KucaQ » pn 31 mar, 2014

Roi się, ale dzisiaj na allegro była jedna jedyna jagoda do AM6, od kilku dni nie ma :p
Bo ja mówiłem o AM6, nie wiem jak tam do innych :D
Ostatnio zmieniony pn 31 mar, 2014 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » pn 31 mar, 2014

KucaQ chyba że tak. Widać jagody cieszą się dobrą opinią u większości :D. Sam miałem robić swap ogara na am6 dobrze że tego nie zrobiłem bo reszta moto ciągle zostaje jakości china , nie żeby coś ale włoskie to włoskie :D

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » pt 04 kwie, 2014

Siemaneczko :D

Ostatnio modziłem trochę wyglądem tyłu i wyszło to mniej więcej tak, coś mi tu nie pasuje ogarne to jeszcze jakoś inaczej.

Zdjęcia na dysku gogle bo image każe sobie płacić, pff.
https://drive.google.com/file/d/0B2MRkr ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B2MRkr ... sp=sharing

Wczoraj przyszła paczka, w tym zestawik 70cc wiec został założony od razu po szkole, first run oczywiście:
https://drive.google.com/file/d/0B2MRkr ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B2MRkr ... sp=sharing
https://www.youtube.com/watch?v=-WPXU8L ... e=youtu.be

Dziś jeszcze pobawię sie z dyszami i spróbuję wyregulować gaźnik bo trochę nie równo pracuje.
Ostatnio zmieniony pt 04 kwie, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 664
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Malaguti F12

Postautor: pavaczek » pt 04 kwie, 2014

lukaszw103, popraw link bo wkleiłes link go profilu tzn jak ja klikam to sie pokazuje moj progil na google drive :P


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » ndz 06 kwie, 2014

Pany , pany

Wczoraj trochę latałem, jechałem na stacje po paliwo, 3km ode mnie po jakimś 1,5km raczej spokojnej jazdy z chwilowym dociśnięciem skuter momentalnie zgasł podczas jazdy , zsiadłem pokopałem trochę i zapalił ale nie miał mocy przez kilka metrów tak jakby nie chciał jechać , no cóź przejechałem kawałek i znowu , nie dojechałem do stacji i kolejny raz tak sie stało. Za każdym razem musiałem pokopać trochę żeby odpalił , ale kopka chodziła bez zadnych oporów, tak jakby paliwa nie dostawał ??

To wyglądało mniej wiecej tak https://www.youtube.com/watch?v=gSMZZNO_hrA
z tym że mój nie odpalił od razu tylko trzeba było pokopać.

Po czym dojechałem na stacje i już bezproblemowo wróciłem, troche się wkurwiłem nie ukrywam bo myślałem ze tłok mi spuchł dlatego też droga powrotna była bez oszczędzania cyla i odziwo nic się nie działo, w tej chwili moc jest zdaje mi się taka sama, z gazu na koło to żaden problem, moto odpala bez żadnych problemów , trzyma wolniutkie obroty które są naprawdę wolne idealnie wiec pany co to mogło być ??

1. Puchnący tłok
2. Przytkany gaźnik , może jakiś syf był w układzie paliwowym i chwilowo przytkało ??

Zdaje mi się ze gdyby to był puchnacy tłok to po 3 razach kompresja na kopce była by znikoma , a jest według mnie taka sama jak na początku lub ciut nizsza.
Ostatnio zmieniony ndz 06 kwie, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Malaguti F12

Postautor: to&owo » ndz 06 kwie, 2014

zatkany układ paliwowy. Jak miałeś mało paliwa to nie docierało ono do gaźnika odpowiednio szybko. Zalałeś więcej i gra gitara.

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » ndz 06 kwie, 2014

speeder też mi się tak zdawało bo gdyby się przytarł to mniej mocy powninno być a tu rwie na koło jak nalezy :D w każdym razie przed założeniem sprawdzałem luz montażowy i był on stosunkowo duży, chińczyki wreszcie pomyślały jak zniwelować problem puchnących tłoków. Ma to swoje odzwierciedlenie bo ac powinno być słabsze po rozgrzaniu a moje jest mocniejsze :D

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 325
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Malaguti F12

Postautor: kamil13367 » ndz 06 kwie, 2014

lukaszw103, puchnie na docieraniu china bedzie puchnac przez 1000 km a potem przestanie 3 kumpli tak mialo :D

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » ndz 06 kwie, 2014

kamil13367 to już zalezy od tego na jakiego tłoka trafimy, tym kolegom dużo spadła moc po tych puchnięciach ?

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 325
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Malaguti F12

Postautor: kamil13367 » pn 07 kwie, 2014

lukaszw103, właśnie nie puchły chwytało koło postali chwile kopli 2 razy palil i zaś jechał działo się tak przez 1000 km

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » pn 07 kwie, 2014

kamil13367 jednak u mnie nic sie nie dzieje, ostatnio mocno ciskam a tłok nie puchnie, koło nie łapie wszystko cyka jak w zegarku :D

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 325
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Malaguti F12

Postautor: kamil13367 » pn 07 kwie, 2014

lukaszw103, to sie ciesz xd :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: Malaguti F12

Postautor: KucaQ » pn 07 kwie, 2014

lukaszw103, a może zamiast China, to Ci dżapan z wybitym napisem "china" wysłali <mysli>
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Malaguti F12

Postautor: lukaszw103 » pn 07 kwie, 2014

KucaQ haha raczej nie. Pochodzenia cylindra nie znam, wiec napisałem china. Firma to niby Tun-ex. Lecz co można dostać za 100zł?? Tego nie wiem. Zestawik wydawał się dość solidnie zrobiony. Jak sezon przelatam bezawaryjnie to spojrzę jak wygląda tłok i gładź cylindra, na razie się o to nie będe martwił :D

Aktualnie jestem w regulacji napędu, coś kosztem czegoś gdy ustawię tak że mogę w jeździe pod mała górke lub nawet po prostej wyrwać na kółko to trzeba katować żeby to jechało ( v max ok 80) , a znów płynne przyśpieszenie i nie wiele więcej ale za to v max sporo większy coś w granicach 95.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl