• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kingway by Chopper_Fan

Zaprezentuj swoją maszynę.
Chopper_Fan
Uczeń
Uczeń
Posty: 16
Rejestracja: pt 03 cze, 2016
Pojazd: Chopper

Kingway by Chopper_Fan

Postautor: Chopper_Fan » pt 03 cze, 2016

Przedstawiam wam mojego choppera którego posiadam od tygodnia więc dużo nie powiem.
Chopper w 2015r przeszedł swap z silnika 50cc na 125cc teraz to jakoś jedzie :D Co do planów jest dużo ale co najważniejsze najpierw ogarnięcie elektryki :).

Obrazek
Obrazek


Chopper_Fan
Uczeń
Uczeń
Posty: 16
Rejestracja: pt 03 cze, 2016
Pojazd: Chopper

Re: Kingway by Chopper_Fan

Postautor: Chopper_Fan » pt 23 wrz, 2016

No więc po pewnym czasie chopperek przez cały sezon zrobił jakieś 600 km <uoee> A pod koniec lipca motorek postanowił powiedzieć przy zamkniętym liczniku nie jadę dalej ale za to odezwała się korba :( Silnik kaput stoi w miejscu i jakieś 2 km z buta do dm. A więc tak pod koniec Sierpnia postanowiłem wziąć się za remont czyli rozebrałem co się dało czyli: Nowe gumy zębatki, tuleje wahacza wraz z oską, tuleje amortyzatora i kranik paliwa. Na dzień dzisiejszy postanowiłem wrócić do starego silnika 50 cc który odkupiłem od poprzedniego właściciela za całe 230 zł. Na razie to na tyle a tak z nudów zrobiłem mocowanie tablicy ponieważ ten Ch**owy chlapacz mi się nie podobał :D I jak by ktoś czy gaźnik i moduł ze 125 podejdzie do 50cc? Jutro dodam foto z naprawy ;)

Obrazek
Obrazek


Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl