• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Yamaha Fazer 600 by tomek55465

Zaprezentuj swoją maszynę.
tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Yamaha Fazer 600 by tomek55465

Postautor: tomek55465 » czw 14 maja, 2015

Siemka, niedawno kupiłem sobie Yamahe Fazer 600 z 2000r. Yamaha sprowadzona z anglii, jest do pomalowania bo ktoś ja pomalował sprejem :/ jest kilka rzeczy do zrobienia takich jak: wymiana uszczelniaczy lag, akumulatora, synchro gaźników, oleje filtry, świece itp. Z wyglądu nie urywa jaj ale wszystko się zrobi na igłę(przynajmniej taki jest plan :D) i raczej już zostanie u mnie do końca bo mam go w sumie na spółkę z ojcem a on chce sobie na grzyby jeździć nim :D Tyle z historii a teraz jakieś foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niedługo się pojawią: świece, olej, filtry itp, jeszcze muszę kupić wakuometry do synchronizacji gaźników.
LWG.


Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Yamaha Fazer 600 by tomek55465

Postautor: szymo_97 » czw 14 maja, 2015

Wakumetr możesz zrobić samemu z kilku metrów rurek, kawałka gwoździ i pewnej ilości cieczy (np. denaturatu) :D
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Yamaha Fazer 600 by tomek55465

Postautor: Outer » pt 15 maja, 2015

Przede wszystkim zajrzyj do zębatki zdawczej, kup poprawioną nakrętkę i wszystko mocno i odpowiednio skręć!

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Yamaha Fazer 600 by tomek55465

Postautor: tomek55465 » wt 01 gru, 2015

Ostatnio trochę grzebie przy Fazerce, wymiana króćców ssących, wymiana głowicy(pogięte zawory w starej), planowanie głowicy i cylindrów, wymiana łańcuszka rozrządu, uszczelek głowicy i cylindrów i uszczelniacze zaworowe. Korby, tłoki, cylindry zdrowe i jeszcze trochę życia przed nimi. W zimę na pewno będzie pomalowana, bak podkładem pomalowałem w wakacje i nie miał ani grama szpachli co jedynie dziwną farbę której nie da się szlifować bo od razu papier zapchany. Jak się ogarnie kasę to w pierwszej kolejności w zimę jeszcze wymienię uszczelniacze i olej w lagach, tarcze przednie i klocki i na co tam budżet pozwoli jeszcze.
Jakieś foto z wymiany króćców:
Obrazek
Obrazek
LWG

ferrari
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 kwie, 2017

Re: Yamaha Fazer 600 by tomek55465

Postautor: ferrari » czw 20 kwie, 2017

Fajna maszyna :) Niedługo planuje zakup takiej samej i już nie mogę się doczekać jak sam będę mógł się nią pochwalić tutaj na forum :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl