• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Barton Fighter

Wojtuś98
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 lip, 2015
Lokalizacja: DĂŞbica

Barton Fighter

Postautor: Wojtuś98 » pn 27 lip, 2015

Witam! Niedawno kupiłem Fightera 50. Było z nim dużo problemów, jednak jak za 980zł się opłacało. Tak więc z usterkami mechanicznymi się uporałem. Chciałbym poprawic go teraz troszkę wizualnie. Pomożecie? Bo jak narazie nie mam żadnych pomysłów... <uoee>
Tak poza tym, wiecie jak zmniejszyć wibracje? Bo strasznie wibruje, gdy trzymam tak równo gdzieś na 5 tys. a narazie go docieram więc więcej z niego nie wyciskam :)
Ostatnio zmieniony pn 27 lip, 2015 przez Wojtuś98, łącznie zmieniany 1 raz.
ZakÂładam kask i Âświat staje siĂŞ piĂŞkny, kocham ten stan i jestem zdrowo pie*dolniĂŞty ;)


Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Barton Fighter

Postautor: Prelude » pn 27 lip, 2015

Przeglądaj tematy, załóż swój i jakoś to będzie :) Witaj na forum :)

Wojtuś98
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 lip, 2015
Lokalizacja: DĂŞbica

Re: Barton Fighter

Postautor: Wojtuś98 » pn 27 lip, 2015

Ja również serdecznie witam! :D Od razu chce podkreślić, że jest to jedno z lepszy forum, na których szukam informacji. Już dość sporo z tego forum zaczerpnąłem ;)
ZakÂładam kask i Âświat staje siĂŞ piĂŞkny, kocham ten stan i jestem zdrowo pie*dolniĂŞty ;)

Awatar użytkownika
klemens244
Weteran
Weteran
Posty: 478
Rejestracja: wt 29 lis, 2011
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: chopper 125
Kontaktowanie:

Re: Barton Fighter

Postautor: klemens244 » pn 27 lip, 2015

"Tak poza tym, wiecie jak zmniejszyć wibracje? Bo strasznie wibruje, gdy trzymam tak równo gdzieś na 5 tys. a na razie go docieram więc więcej z niego nie wyciskam".

Pod saniami ramy i pod silnikiem rzecz jasna wspawaj płaskownik i włóż tam podkładki gumowe. Mogą być dopasowane na wysokość gumowe odboje do drzwi pokojowych.
Jak zajrzysz pod silnik to zobaczysz 4-y otwory M8 na duraluminiowych odlewach obydwu karterów. Płaskownik wspawaj na ich wysokości gr=4-5 mm. Silnika nie musisz demontować. Połóż pojazd kolejno na dwóch bokach, ażeby mieć lepszy dostęp elektrodą. Bak zdemontuj i opróżnij gaźnik z paliwa.
Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron